Я не став влаштовувати скандал в поїзді, але вона помітила, що мій настрій змінився, і все допитувалася, що сталося. Як тільки ми приїхали додому, я викинув всі її речі в під’їзд

Я зустрічався з дівчиною 4 роки, у нас було все чудово, як я думав. Бували сварки, лайки, але у кого без цього? Справа йшла до весілля, освідчився їй, подарував обручку, вона відповіла згодою. Поки були гроші вирішили з’їздити до моря разом з моїм братом, спочатку все було добре, але потім я помітив, що вона стала постійно прибирати свій телефон, я не надав цьому великого значення. А дарма.

Ще через кілька днів я помітив, що вона поставила пароль на телефон, і при мені не сиділа в соціальних мережах взагалі, хоча раніше цього не спостерігалося. Потім мій брат підглянув її пароль, і я побачив там листування з колегою по роботі, в якому вони обговорювали їх проведену ніч, і вже домовилися про наступну.

Я був приголомшений таким поворотом подій, тому що дівчині ні в чому не відмовляв, душі в ній не чув, сам з іншими дівчатами не спілкувався, навіть цю відпустку оплатив повністю я, вбухав багато грошей, щоб вона почувала себе комфортно.

Я не став влаштовувати скандал в поїзді, але вона помітила, що мій настрій змінився, і все допитувалася, що сталося. Як тільки ми приїхали додому, я викинув всі її речі в під’їзд, вона намагалася щось пояснити, але який в цьому був сенс.

Мені дзвонили її родичі і вмовляли, щоб я її пробачив. Але я не хотів цього робити. Сама дівчина приходила до мене в квартиру, намагалася мириться кілька разів, і закінчувалося все великим скандалом. Сам я теж був дуже пригнічений, завантажував себе роботою. Але іноді, спогади все ж наздоганяли, навіть були думки її пробачити, але я переборов їх, і тепер не шкодую ні про що.

Моя колишня, забула мене через два тижні і почала зустрічатися з тим же колегою. Я теж зустрів іншу дівчину, але не через два тижні, а  майже через рік, коли зміг повністю відпустити ту ситуацію, спочатку звичайно було важко з довірою, але потім я зрозумів, що всі люди різні.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива