Я обдзвонила всіх наших спільних знайомих, ніхто її не бачив. Ситуація почала мене напружувати, я боялася, що з сестрою щось могло трапитися. Але, ні. Годині о другій ночі вона зволила відправити мені смс, що прийде додому вранці. А я її перед чоловіком прикривала ще

Зла я сьогодні прокинулася. Точніше, я навіть не лягала. А все через сестру рідну – Ольгу. Вона вчора як поїхала, так і пропала. Її доньку Соню я забрала з садочка, привезла до себе додому. Вона не розуміла, що відбувається, чому її не забрала мама або тато, довелося придумувати якусь причину на ходу. До цього я не готувалася. – Мамі і татові довелося терміново виїхати, тому сьогодні ти залишишся у мене, – спробувала я пояснити ситуацію, що виникла.

– А куди вони поїхали? – запитала племінниця.

– Сонь, мама прийде ввечері і розповість, – я все ще сподівалася на те, що Оля помириться з чоловіком, і мені не доведеться більше нічого вигадувати. – Давай краще заїдемо в магазин і купимо що-небудь смачненьке і цікаве, – хотіла я відвернути дитини. Соня, звичайно ж, як і будь-яка дитина, відразу відвернулася від теми.

Ми заїхали в торговий центр, зайшли спочатку в магазин з іграми та іграшками, вибрали те, у що будемо грати ввечері. А потім забрели в продуктовий і як справжні дівчатка набрали гору солодощів. Сонька раділа, а це головне. Час минав, а Оля так і не з’являлася. Племінниця поглядала на годинник і питала про маму. Я ж не могла відповісти їй нічого зрозумілого, тому що телефон у сестри був відключений. Та ще ситуація …

Але самий треш почався тоді, коли мені почав дзвонити її чоловік. Тут я зрозуміла, що доведеться брехати, чого я робити не вмію і не дуже-то люблю.

– Алісо, привіт! – почав чоловік.

– Привіт, Дім, – зітхнувши, промовила я.

– Ти, напевно, вже знаєш, що сталося, – невпевнено промовив він.

– Так, Оля розписала у всіх фарбах, – підтвердила я, закриваючи за собою двері на балкон, щоб Соня нічого не чула.

– А Соня у тебе?

– Так, у мене, – я не стала говорити, що Олі немає поруч в надії, що вона все-таки з’явиться.

– А Оля? – задав чоловік питання, на яке я не хотіла відповідати, тому що довелося б обманювати.

– І Оля … – не стала я договорювати фразу.

– Аліс, а ти не могла б дати їй телефон, а то мене вона заблокувала, – попросив Дімка.

– Думаю, що це не дуже гарна ідея, – відповіла я, не знаючи, як прикрити сестру, – якщо захоче, то сама подзвонить, так?

– Вона не подзвонить, – сумно промовив він, – ти ж знаєш Олю, як ніхто інший.

– Охолоне і подзвонить, – спробувала я переконати його у зворотному. Але у мене не вийшло, так як Оля ніколи перша не йшла на контакт, завжди вважала, що права.

– Може мені приїхати, – задумливо промовив чоловік, – так швидше помиримося, з Варею я вирішив проблему, зняв їй номер в готелі.

– Мені здається, ти йдеш на поводу у Олі, тобі самому якось не набридло? – не витримала я.

– Не можу я по-іншому, люблю. Не хочу вибирати між нею і сестрою. Оля мені дитину народила, заміж за мене вийшла, тому вона для мене важливіше, – прокоментував чоловік мої слова.

Так завжди. Оля геть не поважає свого чоловіка, а він любить її до нестями. Ні, ви чули? Оля заміж за нього вийшла, як ніби ласку зробила.

– Дім, у мене немає слів …

– Аліс, ну, так що? Може, мені приїхати, – повторив він.

– Не думаю, що це зараз допоможе, – знову спробувала я піти від відповіді, – давай так, коли Оля охолоне, я тобі напишу.

– Домовилися, – зрадів чоловік і відключився. А мені довелося самій собі і своїй совісті зізнатися, що я тільки що обдурила людини … Загалом, ми з Сонею ще пограли, повечеряли, я поклала її спати. А Оля так і не з’явилася … Я обдзвонила всіх наших спільних знайомих, ніхто її не бачив. Ситуація почала мене напружувати, я боялася, що з сестрою щось могло трапитися. Але, ні. Годині о другій ночі вона зволила відправити мені смс, що прийде додому вранці. Ох, і розлютилася я на неї.

До ранку я так і не заснула. А ця мадам заявилася в 6 ранку в такому стані, що навіть на ногах не стояла, її незнайомий мужик майже приніс. Хотілося мені висловити їй все, що думала. Але це було марно, в такому стані вона все одно нічого б не зрозуміла.

Дімка дзвонив ще кілька разів, намагався поговорити з Ольгою. Я, як могла, тримала оборону. А ось тепер думаю, чи варто було? Хоча, напевно, варто, заради Соні. Але ось совість шепоче інше.

Фото ілюстративне з вільних джерел