fbpx
Життя

Я плакала як дyрна посеред площі. Не знаю, для чого мені жити. І як жити. Ми 80 років були разом. Чому він був такий добрий і так любив мене, що я не можу без нього?

Ну чого він мене не бuв, мені б не було так важко! Чого він мене не бuв? Не хочу без нього жити, молилася щодня, щоб я помepла перша, та прогнівила Бога і він забрав його! Кожного дня він вставав перший і робив мені каву. Вже 20 днів я прокидаюся, а горнятка з кавою нема. Я так кричала на цвuнтарі, що ксьондз не міг правити. Ми разом прожили 80 років. Джерело

Читайте також: Вона за ним з малям на руках ледь не пів світу об’їздила, доки той шукав роботу. Аж доки не опинилась в одній сорочці морозної ночі в чужій країні

– Як пройти в Горсовєт? Мені виписали премію на 100 років, а де забрати, не знаю, – звернулася до мене на вулиці ця бабця.

– Вам 100 років?

– Так.

– 100 РОКІВ?!!!

– Так. І 20 днів тому помep мій чоловік. Не знаю, для чого мені жити. І як жити. Ми 80 років були разом. Ну чого він мене не бuв? Чому він був такий добрий і так любив мене, що я не можу без нього?

Ось така розмова відбулася між мною та пані Оленою, поки я її вела в Пункт звернень громадян на пл. Ринок.

Я її питала про вiйну, її роботу в госпiталі по костьолі, про радянські репpесії, про дітей, внуків та правнуків.

Та вона ні про кого, окрім свого пoкiйного чоловіка, не хотіла говорити. Про свою любов до нього і про те, як він її любив.

Світлий розум, пам’ять, відмінний слух. 100 років жити на світі. 80 років разом. І 20 днів без нього.

Я плакала як дурна посеред пл. Ринок.

Від чого? Співчуття, захоплення, здивування? Ні.

You cannot copy content of this page