fbpx

Я приїхала на свята до України, а потім колишній чоловік дізнався, що я заміж зібралася і забрав у мене сина і доньку. До Чехії я повернулася з нареченим, але без дітей

Я приїхала на свята до України, а потім колишній чоловік дізнався, що я заміж зібралася і забрав у мене сина і доньку. До Чехії я повернулася з нареченим, але без дітей.

Я маю двоє діток від першого мого шлюбу. Після розлучення, син і донька завжди жили зі мною, тато в їхньому житті з’являвся двічі на місяць з шоколадкою і щомісяця справно виплачував аліменти – п’ять тисяч гривень на двох. Більше його нічого не цікавило: ні скільки коштує вдягти, прогодувати дітей, оплатити гуртки, басейн, прокормити.

Я викручувалася самотужки, притому, що я жила з дітьми в орендованій квартирі, а чоловік залишився жити в нашій трикімнатній квартирі в новобудові, купленій за спільні гроші у шлюбі. Але, як згодом з’ясувалось, він і тоді пене обдурив, сказав, щоб менший платити податок квартиру потрібно записати на когось одного, зрозуміло, що на нього.

Тепер мені ще довго доведеться бігати по судах, щоб довести, що я можу претендувати на ту житлову площу і щоб відсудити свою частку.

Два роки тому я з дітьми поїхала закордон, залишатися в нашому місті було дуже небезпечно. Так я потрапила до Чехії. Перший рік син вчився онлайн, це був дев’ятий клас, менша донька відвідувала місцевий садочок, я влаштувалася на роботу. Так потроху налагоджували життя в новому місті і в новій країні.

Згодом я познайомилася тут з чоловіком, у нас зав’язались стосунки, а місяць тому він мені освідчився. Після того ми вперше поїхали до України, на свята до рідних. Ну і маму я хотіла познайомити зі своїм майбутнім чоловіком.

Після Різдва колишній виявив бажання забрати до себе дітей на кілька днів. Мовляв, йому не комфортно приходити до них в будинок до моїх батьків. Я була не проти, діти скучили за татом.

Загалом, протягом двох тижнів, які ми були в Україні, він забирав їх кожні два дні. А потім повідомив, що жити не може без дітей, що дуже любить їх і не дозволить, аби їх виховував чужий чоловік і що не віддасть їх мені… А для того аби я не забрала їх назад до Чехії, він повідомив прикордонну службу про те, що він проти їх виїзду закордон.

Отак, скільки років жив-не тужив, а зараз раптом згадав, що він тато і хоче аби діти були поруч. Притому, що він не надто горить бажанням аби вони весь час жили з ним, каже, що я можу повертатись додому і тоді діти будуть жити зі мною, а він їх буде забирати по вихідних. Дивна для мене позиція, чесно.

Виходить, що йому не діти потрібні, а хоче просто мені насолити? Щось мені здається, що його неймовірно заділо те, що я будую своє особисте життя, що заміж збираюсь, от він і вирішив дітей не відпускати закордон.

До Чехії я повернулася з нареченим, але без дітей, вони залишилися з татом. Я маю зараз вирішити тут питання дострокового звільнення, закрити рахунок в банку і тоді повернусь до дому. Але що робити далі я просто не уявляю, не можу зосередитися, весь час нервую. Зараз шукаю адвоката, сподіваюсь, що з цієї ситуації є законний вихід.

You cannot copy content of this page