“Я стомився від сірого, нудного сімейного життя, побутових проблем і від дружини, яка стала схожою на опудало”: Чоловік пішов, а її життя перевернулося

У мене була сім’я, яка здавалося мені міцною, згуртованою і гідною, але виявилося, що 10 років я жила в безодні брехні і ілюзій.

У 25 років я вийшла заміж по великій любові, наше з Андрієм сімейне життя було спокійним, розміреним. Потихеньку, як це часто буває, в наших стосунках зникла романтика, залишилася любов – звичайна, земна, але міцна і світла, як я думала.

Але світ, в якому я жила всі ці роки, в одну мить впав на мене саму.

Ніколи не забуду той день, коли на роботі несподівано пролунав звук повідомлення, і я, відкривши його, побачила фотографію, де мій чоловік виходить з готелю в обнімку з рудоволосою красунею.

Увечері у нас відбулася серйозна розмова. Не було сліз, биття посуду, істерики. Я була в такому душевному потрясінні, що просто втратила зв’язок з реальністю і пішла в себе.

Чоловік зізнався у тому, що вже місяць зустрічається з рудоволосою красунею і заявив, що вирішив піти від мене, що втомився від сірого, нудного сімейного життя, побутових проблем і від дружини, яка стала схожою на опудало.

Опудало. Це слово грудкою застрягло в моєму горлі і душило мене.

Людина, яку я любила більше життя, людина, на якого я витратила кращі роки, назвав мене опудалом. Це слово прозвучало для мене, як грім серед ясного неба. Я вперше підійшла до дзеркала і подивилася на себе очима чоловіка.

До весілля я була стрункою, але після пoлoгів набрала зайву вагу, від якої так і не змогла позбутися.

У моєму гардеробі не було елегантних суконь і туфель на високих підборах. Були вільні джинси, легкі футболки і кеди, а в салон краси останній раз я ходила 7 місяців тому, коли мій брат одружуваввся.

Я ридала, сидячи на підлозі, в той момент, коли в двері постукали. Я сяк-так піднялася на ноги і відкрила двері. На порозі стояла Віра, близька подруга.

Вона, посміхнувшись, подивилася на мене і, відсунувши в бік, зайшла в будинок. У цю ніч ми з Вірою випили не одну пляшку вина.

Я вперше за кілька років сп’яніла. Це відчуття мені настільки припало до душі і настільки здавалося дивним, що у мене від нього паморочилося в голові. Я вирішила, що це смак моєї волі.

Всю ніч ми говорили про те, які чоловіки сволоти і як важко любити. А вранці Віра за руку відвела мене у ванну і засунула мою голову під крижану воду, сказавши, що мені потрібно протверезитися, але не від вина, а від моїх ілюзій.

Віра відвела мене в салон, де працювала, і повністю поміняла мій імідж. З довговолосої шатенки я перетворилася в блондинку з модною стрижкою. Потім ми пройшлися разом по магазинах і купили для мене кілька суконь і шикарні туфлі.

Ніякі модні покупки і стильна зачіска не зроблять жінку красивою, якщо у неї в душі нестерпний біль і ненависть. Я все ще здавалася собі опудалом. Через місяць я влаштувалася на роботу в сусідню книгарню і записалася до психолога.

В один прекрасний день в книжковий магазин зайшов миловидний чоловік середніх років з маленькою дівчинкою на руках. Він не міг вибрати книгу для малечі, і я прийшла на допомогу.

Чоловік той виявився дуже цікавим, інтелігентним і начитаним. Я дізналася про те, що його дружина рік тому загuнула і він один виховує доньку. Наші стосунки зав’язалися на подив швидко.

Максим дав мені відчути себе жінкою. З ним я дізналася, що таке – бути бажаною. Мені не потрібні були елегантні сукні та незручні туфлі на шпильках, щоб утримати його.

Він мене любив такою, яка я є, і я могла дозволити собі вийти з ним в парк в спортивних штанах і футболках.

Читайте також: “Горпино, прив’яжи свою дівку в хаті, нехай дітей доглядає, а не хлопцям голову крутить. Чи, може, їй вже в колгосп пора на роботу йти, га?” – після цього Іван перестав ходити до цекви і почав уникати її

Він міцно тримав мене за руку і з гордістю дивився мені в очі. Через півроку посилених тренувань, я скинула 10 кг. Моєму схудненню сприяв і спосіб життя, який вів Максим.

Він любив виїжджати на природу, бігати вранці, гуляти на свіжому повітрі, захоплювався дайвінгом. Я з радістю розділила його інтереси, і це пішло мені на користь.

Важливо вміти сказати минулому «прощавай» і жити далі. Поки жінка не пробачить, не полюбить, не прийме себе такою, яка вона є, жодна, навіть найдорожча сукня не зробить її красивою.

А щаслива і кохана жінка завжди красива, незважаючи ні на що. Любіть і поважайте себе, тоді і життя пошле вам справжнє щастя.