fbpx

Я – та сама жінка, яка виносить мозок!

Я – та сама жінка, яка виносить мозок. Я розумію це і зaвмuраю з шматком недомовлених слів у роті, злякавшись самої себе. Я вже не твоя маленька дівчинка.

Я – ілюстрація на тему «як не треба себе вести». І якщо вже я стала такою, дай хоча б розповісти, чому …

Я читала багато розумних книг про те, як вийти заміж, як утримати чоловіка. Я не бачила в продажу жодної книги, як утримати жінку, зварити їй борщ , але про це пізніше

В одній з цих книг я читала, що виносити мозок чоловікові не можна. Бігати в мережевному пеньюарі по будинку – можна. Варити борщ – можна. Влаштовувати романтичні вечері з устрицями і червоним вином теж можна. А ось висловлювати свої претензії варто вкрай рідко і вкрай делікатно. «ЖІНКО, НЕ ВИНОСІТЬ СВОЄМУ ЧОЛОВІКОВІ МОЗОК» лунало з усіх кутків.

Я вірила.

У липневу спеку, коли всі вікна зазвичай відкриті навстіж від нестерпної спеки, мені траплялося чути уривки чужих сімейних розмов. У деяких вікнах дружини кричали на чоловіків, а я все не могла зрозуміти – чому вони такі дурепи? Чому не можна просто спокійно поговорити? Невже вони забули, що таке бути жінкою?

Чи ви не читали книжку про 10 способів самі знаєте чого? Я не розуміла їх.

Тепер я розумію, чому кричали ті дружини. Чому вони виносили мозок і пиляли.

І якщо вже я простудіювала книгу про 10 способів, послухайте тепер і ви мене. Це важливо, що я зараз говорю.

Я знаю по гіркому, гіркому досвіді, що жінка стає «пилкою» тільки від одного – від cтpаху. Жіночий крик – це страх, виплеснутий в слова.

Чим сильнішгй страх, тим більше він додає децибелів крику.

Що вона робить в той момент, коли кричить на тебе? Вона намагається докричатися до тієї частини тебе, яку сприймає за свого захисника. Якщо він не приходить – страх посилюється. І крик, між іншим, теж.

З чим найкраще порівняти жіночий крик? Це одне єдине питання, зависнуте в повітрі. Питання: я можу на тебе покластися? Я вважають це питання доречним.

Хіба наші жінки кричать від того, що вони з жиру бісяться? Від того, що мереживних трyсах занадто багато, а гроші в сейф не поміщаються?

Наша жінка кричить від того, що не розуміє, як жити на ці дві що залишилися тисячі ще тиждень.

Що тобі робити, коли жінка кричить? Просто зрозумій, чому вона не відчуває себе в безпеці. І розкажи, що ти збираєшся зробити, щоб дати їй цю безпеку. І все. Жінка, яка відчуває себе в безпеці, ніколи не кричить. Вона одягає своє найкраще плаття, ставить квіти у вазу і придумує 11-й спосіб.

Тепер зрозуміло?

Автор: Морена Морана

Читайте також: 12 абсурдних заборон для жінок після 40, до яких вам НЕ ВАРТО прислухатися

Джерело.

You cannot copy content of this page