fbpx

12 абсурдних заборон для жінок після 40, до яких вам НЕ ВАРТО прислухатися

Інтернет-портали про моду і стиль формують наше уявлення про правильне і неправильне, красиве і позбавлене смаку. І хоча часом це дійсно допомагає, все-таки потрібно фільтрувати інформацію. Яскравий тому приклад – гардероб для жінки за 40. Навіть імениті стилісти намагаються втиснути даму 40 років в рамки, які дуже умовні і нестійкі

1 Коротке волосся

Так, у деяких жінок волосся з часом стає тоншим. І тоді перукарі рекомендують коротку стрижку як засіб досягнення обсягу. Правда ж в тому, що якщо волосся довге і виглядає при цьому здоровими, нерозумно відмовлятися від такої розкішної прикраси.

2 Закриті ноги

Подивіться на Шарліз Терон – що їй ховати?  Якщо у вас стрункі ніжки і в порядку вени, то не бійтеся вибирати спідниці вище коліна. Це гарно! Головне, не “підняти планку” занадто сильно, щоб уникнути ризику виглядати не пристойно.

3 Темні кольори в одязі

Вони немов акцентують увагу на тому, що у вас настав середній вік. Нерозумно відмовлятися від чистих яскравих кольорів через цифри в паспорті.  Все залежить від крою, а не від відтінку.

4 Закриті плечі

Ще одна помилка, продиктована тим фактом, що у жінок з віком починають повніти руки. Чи не простіше зайнятися фізкультурою замість того, щоб відмовляти собі в короткому рукаві? Закривати руки варто тільки тим жінкам, на кому це виглядає критично.

5. Вільний трикотаж

Після 40 на вас нічого не повинно облягати … Такі переконання багатьох жінок. Але безформні речі найчастіше дають прямо протилежний очікуваному результат. Замість того, щоб виглядати стрункішою, ви здаєтеся “крапелькою”.

6. Ні рваним джинсам

Всі жінки є різними, і моделі джинсів, і дірки теж бувають різними. Якщо в конкретному образі це виглядає добре і не суперечить ситуації, то чому б і ні?

7. Чоботи нижче коліна

Зрозумійте, самі по собі абсурдними речі бути не можуть (ну, або майже не можуть). Все залежить від того, чим і як ви їх носите. І  чобіт вище коліна це теж стосується.

8. Не можна носити легінси як штани

З бедрами 50 розміру і більше – не варто. Всім іншим можна. І не слухайте нікого!

9. Забути про красиві речі

Те, що вам 40, а не 20, не означає, що на себе потрібно наплювати. Беріть приклад з французів – вони не дивляться в паспорт, щоб вирішити, купувати мереживний комплект білизни або зупинитися на бавовняному. Краса і комфорт повинні йти рука об руку.

10. Тільки плоский хід

Багато жінок з роками втомлюються носити туфлі на високих підборах і відмовляються від них на користь плоского ходу. Ніхто не говорить, що потрібно наслідувати Вікторію Бекхем, не злазити з шпильок. Але не варто собі відмовляти в тому, що робить ноги красивішими і стрункішими.

11. Забути про шкіряний верхній одяг

Моделі шкіряних курток бувають різні. Колір, крій, стиль теж. І зовсім не обов’язково згадувати шалену юність і надягати все зухвале відразу. Хто придумав, що шкіряна куртка з сукнею після сорока виглядає зухвало?

12. Тільки злитий купальник

Жіноча фігура в 20 і 40 – не одне й та ж сама. Але це не означає, що її потрібно соромитися. Себе взагалі соромитися не треба, а вже якщо і є частка невпевненості, тоді займіться собою!

Читайте також: Жoрстокo, але правдиво! Вимоги сучасного світу до жінки …

Джерело.

You cannot copy content of this page