fbpx

Я все ще кохаю тебе, але більше не закоханий – сповідь розлученого чоловіка

Якщо чесно, я ще кохаю тебе, але вже по-іншому.

Так, іноді ще буває, що я згадую, коли ми вперше зустрілися, коли я вперше побачив твою посмішку, як ми гуляли вечорами після школи, як трималися за руки, незграбний, але солодкий перший поцілунок …

Роки пройшли, і тепер ми проводимо вечори по-іншому. Я вічно втомлений після роботи, а ти сидиш, перевіряєш зошити своїх шкільних учнів. Все стало ще гірше: тепер у нас не збігаються графіки, і частіше за все тепер ми їмо поодинці. А ще ми багато сваримося. Все змінилось…

А потім ти покинула мене.

Все вийшло не так, як повинно було. Хоча ми і знали, що розлучимося, впоратися з цим було боляче. Ми намагалися налагодити відносини, але чим більше ми намагалися змусити один одного бути щасливими, тим більше завдавали болю.

Зараз я вже майже в порядку. Знадобилося майже 2 роки, щоб зрозуміти різницю між тим, щоб бути закоханим в тебе, і щоб кохати тебе. І розставання багато чому мене навчило.

Я з тих безнадійних романтиків, які вірять, що все буде добре, поки є любов. Були дні, коли я все ще чекав твоїх повідомлень, перевіряв твою сторінку в ФБ і переглядав наші старі фото. Суспільство каже, що чоловіки беземоційну, але мені було нелегко.

Я навіть хотів, щоб ми знову були разом. І знадобилося майже 2 роки, щоб я зрозумів, що все скінчено. Може, правду кажуть, що одного разу ти просто прокидаєшся і відчуваєш себе вже краще, ніж раніше. Більше немає страждань, безсонних ночей. Нарешті, я можу сказати, що пішов далі.

Я все ще люблю тебе, але я більше не закоханий в тебе.

Я створив життя для себе без тебе, і безумовно щасливий. Мені знадобилося багато часу, щоб залишити тебе в минулому. Майже 2 роки, щоб позбутися від болісних думок. Чесно кажучи, я все ще люблю тебе, але знаю, що більше не закоханий.

Кажуть, коли ти закохуєшся, то скоро і розлюбив. Але я не розлюбив, я просто почав любити по-іншому. Я все ще люблю тебе, тому що колись ти була найважливішою людиною в моєму житті. Цілих 8 років. І ти завжди будеш займати особливе місце в моєму житті.

Але я перестав сподіватися, що ми можемо бути разом. Я перестав копатися в минулому, але знайшов способи стати краще. Я прийняв той факт, що у нас немає спільного майбутнього. У тебе тепер своє життя, у мене – своє. Ми обидва тепер щасливі, тому я вірю, що і для нашого розставання були хороші причини.

Це правда, що коли ти когось любиш, ти ніколи не перестаєш його любити. Ось і я все ще люблю тебе, але більше не так, як раніше.

Я все ще люблю тебе, але більше не закоханий.

Читайте також: 3 жіночі знаки Зодіаку від яких у чоловіків і серце, і годинник зупиняються

Джерело.

You cannot copy content of this page