fbpx

Я залишила в кімнаті склянку з сіллю, оцтом і водою. Наступного дня не повірила своїм очам

Ви коли-небудь помічали, що повертаючись додому  відчуваєте тільки задуху, тривогу, гoлoвні та шлyнкові бoлі? Тисячі людей відчувають дивне нездужання або незрозумілу тугу, коли приходять увечері додому.

У мене таке було – і не тільки вдома. Одного разу стало відбуватися в офісі. Що ще більш цікаво, всі ці симптоми тут же зникали, варто було мені вийти з приміщення. Джерело

Тому я вирішила дослідити це питання. Я дійсно повірила, що у кожного є своя атмосфера і аура. І якщо вам комфортно на вулиці, але не вдома – значить, настав час розібратися з негативною енергетикою свого житла.

Але для початку треба з’ясувати – чи дійсно у вашому домі зібралася негативна енергія. Є три способи це перевірити.

1. Сіль, оцет і вода.

Про цей метод часто пишуть в інтернеті. Мовляв, це досить точний спосіб виявити негативну енергію в приміщенні і захиститися від неї.

Щоб спробувати, просто насипте пару столових ложок звичайної кам’яної солі в кришталевий келих. Потім акуратно розлийте трохи білого оцту по його стінах – так, щоб навколо солі утворилося вологе коло. І, нарешті, після цього долийте в склянку звичайної води і залиште так на цілий день.

Через 24 години поспостерігайте за склом: якщо вода покрилася цвіллю, і на її поверхні багато бульбашок, схожих на якусь хмару або просто білу пляму – значить, в будинку накопичилося багато негативної енергії.

2. Квіти.

Це ще один спосіб з’ясувати, яка енергія домінує в приміщенні – негативна чи позитивна.

Візьміть 10 білих і червоних гвоздик і поставте їх у вазу з водою. Якщо червоні зів’януть раніше білих, то це перша ознака скумчення в будинку негативної енергії. Якщо навпаки, першими вмиpaють білі гвоздики – значить, будинок наповнений позитивною енергією. Якщо вони в’януть з однаковою швидкістю, це вірний доказ того, що в будинку встановився енергетичний баланс, рівновагa.

У разі негативного результату тесту вам потрібно очистити будинок від поганої енергетики. Викиньте червоні гвоздики і поміняйте воду. Білі гвоздики – самі по собі – швидко привернуть позитивну енергію і очистять приміщення.

Читайте також: Мама підпалила лавровий листок і вже за тиждень її життя змінилось. Я тепер теж так зроблю

3. Свічка.

І, нарешті, найпростіший спосіб дізнатися, яка енергія домінує в приміщенні. Просто запаліть свічку і залиште її горіти на кілька годин.

Якщо віск плавиться рівномірно і поступово – значить, в приміщенні повно енергетики брехні, сумних спогадів про минуле й іншого негативу. Якщо, навпаки, свічка в процесі горіння плавиться вся і змінює форму, значить, все в порядку.

You cannot copy content of this page