Я запитала у чоловіка звідки у нього нова сорочка, а він взяв і зізнався, що давно кохає іншу жінку і у них є маленька дитина

Я знайшла в його шафі нову сорочку. Я її не дарувала. Точно знаю. Запитала у нього: “Хто тобі купив цю річ?». Він дуже зніяковів і сказав, що поспішає.

Мій чоловік за всі п’ятнадцять років спільного життя жодного разу не купував собі сорочки. Це завжди робила я, або його мама. Свекруха давно намагалася мене попередити, щоб я якось собою більше займалася. Сама мені речі красиві стала підбирати. Я просто недавно стала мамою третього нашого малюка. У старшого сина підлітковий період почався, дочка в перший клас пішла в цьому році. Коротше, я реально замоталася і запустила себе.

Мій чоловік ніколи не був мачо. Жінки на нього не вішалися. Ми любили одне одного і підтримували, як могли. В думках ніколи не було, що від нього можна чекати якогось підступу. Він з тих, кого називають неприємним словом ботан. Такий в очьочках, але дуже розумний і перспективний айтішник. У образу себе не дасть і сина так завжди виховував. Доньку навпаки балував і називав принцеса.

Років п’ять тому, чоловік відкрив свою справу і наша сім’я з того моменту матеріально не знала потреби. Ось тоді-то і почали мені з різних сторін чутки доходити. Я не знаю чому, але відмахувалася від всіх цих розмов. А ось нещодавно, сама побачила в його машині молоду дівчину. Вона прямо сиділа в його машині на моєму передньому сидінні.

Я стояла за пишним кущем і спостерігала крізь листя. Потім з чужого під’їзду вийшов мій чоловік. Я сказала йому, що моя знайома бачила його на днях з якоюсь дівчиною в машині. Він відповів, що це була юрист по роботі. Я переконала себе, що навіть якщо щось є, то це не серйозно і скоро закінчиться. А ось сьогодні нова сорочка виявилася! І як тут бути? Знову відморозитись?

Увечері я підняла тему сорочки. Він взяв і зізнався, що давно кохає іншу жінку. З огляду на те, що у нас недавно з’явилася дитина, яку він хотів, я запитала: «Як довго це триває?». Мені просто необхідно було це дізнатися. Відповідь, мене просто знищила. Виявилося, що більш ніж п’ять років триває їх роман. І це не все. Вона теж має дитину, якій всього кілька місяців. Він просив відпустити його і сказав, що мені і дітям завжди буде допомагати. Я відпустила!

Коли приходить цей момент? Ось, потихеньку перетворюєшся на ту жінку, якій просто колись присвятити кілька годин в день собі і своєму чоловікові. Начебто і встаєш рано, робиш все швидко, стараєшся для сім’ї! А потім бац, і все! Ви на різних полюсах! Але я знаю точно одне, якщо любиш – відпусти! А я його люблю і бажаю щастя!

Фото ілюстративне з вільних джерел