“Я завжди буду старша тебе на 24 роки. Це багато” – зворушливий лист мами, який відгукнеться в душі кожної жінки

Цей лист невідомого автора точно відгукнеться в душі кожної мами. Ці слова дуже точно описують те, що відчувають матері до дітей, які так швидко виросли.

«Дорогий мій і любий синочку! Як би я зараз хотіла повернути ті часи, коли ти був маленьким! Страшенно хочеться згадати запах немовляти і ще раз відчути, як це – заколисувати тебе на своїх руках. Ще б разок!

Розглядаю твої дитячі фотографії – такий пухкенький малюк зі жвавим поглядом, так хочеться почути той твій голос!

Дивлячись на підростаючих синів, що валяються з книгою на дивані під флісовий пледом, ніхто з нас не думає, що саме такі моменти через роки будуть здаватися тим самим щастям, яке захочеться повернути. Я й оком не встигла моргнути, як цей час минув і став безповоротнім.

Добре пам’ятаю, як ти часто, вже не знаючи, як мене переконати, нив: «Мам, ну ти послухай секундочку!» Вибач, сину, я і справді не відрізнялася терпінням слухати, і ми часто з тобою часом непогано сварилися. Але я досі намагаюся себе перевиховати!

І, як би там не було, ти для мене до цих пір – маленький хлопчик, навіть при тому, що твої кросівки вже майже того ж розміру, що і мої лижі.

Синочку, як це ти зумів стати таким приємним молодим чоловіком? Я просто пишаюся тобою! І спасибі тобі за те, що кожен день у мене є привід пишатися тим, що саме я – твоя мати.

Материнство насправді виявилося справою набагато важчою, ніж я могла собі уявити; і я, як і всі, наробила купу помилок. Але те, яким ти став, – нагорода всього мого життя. І з тобою мені пощастило зрозуміти, що значить любити близьку людину. Адже мати сина виявилося справою такою захоплюючою, різноманітною і не нудною. Я цього не очікувала так само, як і труднощів.

Читайте також: “Відчепись від мене, мам. Ти б краще батька запитала, чому він так ставиться до тебе. Чому зраджує. Чому ти для нього ніхто”: А потім сталося стpaшне

Я завжди буду старша тебе на 24 роки. Це багато. Правда, думаю, чим старшим ти будеш ставати, тим меншою буде ця різниця здаватися. Але ти, я сподіваюся, завжди будеш залишатися моїм хлопчиком, а я твоєю мамою; тією, чиї руки тебе завжди обіймуть, чиє серце завжди відгукнеться на будь-яку твою бiду або прохання.

Коли я бачу тебе молодою, здоровою, гідною людиною, я думаю про те, що ти – найкращий подарунок у моєму житті.

Удачі тобі у всьому, сину! Я люблю тебе. Твоя мама”.