Я завжди допомагала своїм дітям. У мене їх, до речі, четверо. Первісток – син. Він одружений, у нього двоє дітей. Невістка мені відразу не сподобалася, але це вибір .сина, втручатися я не стала. Хоча зараз, якщо чесно, шкодую трохи про це. Про онуків не шкодую, а про неї – так

Я людина товариська, компанійська. Невістка ж ходить з незадоволеним обличчям. При зустрічах скаже: «Здрастуйте» і прошмигне куди-небудь в кімнату. Ні, я знаю, що є люди інтроверти. Я до них нормально ставлюся. Але у неї це просто невихованість якась і неповага. Все це я теж ковтала.

Чоловік від мене пішов, коли діти підросли. Пішов до молодої, в принципі, банальна історія. І кілька років була одна. А тут у мене сусідка по дачі познайомила з одним чоловіком. Ну, і закрутилося у нас. Виявилося, що живемо в кілька зупинок одне від одного. Зустрічаємося майже кожен день. І це не подобається моїй невістці.

Справа в тому, що я постійно сиділа з онуками. Я на пенсії, підробляю – доба через три. І навіть, коли з доби приходила, невістка на мене звалювала все, а сама спати йшла, хоча не працює. У мене всі діти вже живуть окремо. Так, вийшло, що син з дружиною живе в сусідньому під’їзді, тому з цими онуками сиділа я.

І, ось, мої денні відлучки до мого чоловіка їй не подобалися. Вчора взяла і висловила мені, що краще б я сиділа з онуками і народ не смішила. Що в моєму віці час про душу думати, а не по чоловікам ходити.

Я теж не стрималася, висловила все, що накипіло. І про її неповагу. І про те, що чому я повинна з онуками постійно сидіти, а її мати приїжджає до дочки всього раз на місяць. І, ось, зараз вона на мене образилася. Уже тиждень онуків не бачу. Син в рейсі, його не турбує. Подивіться з боку, хто тут правий.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива