Я завжди кладу капустину у мікрохвильову. Дякую тій розумничці, яка придумала такий спосіб

Ці хитрощі з мікрохвильовкою значно спростять вам життя! Виявляється, мікрохвильову піч можна використовувати не лише за призначенням для розігрівання чи розморожування їжі. Знаючи кілька цікавих секретів, з її допомогою можна значно спростити собі життя.

Насушити сухарів, зробити домашні чіпси, розтопити шоколад, спекти кукурудзу, не очищаючи качани від листя, продезинфікувати кухонні губки – чого тільки не придумали, щоб заощадити час і сили на кухні.

А от ще 2 корисні лайфхаки, за які ви будете ще довго дякувати.

Стерилізація банок

Швидко простерилізувати банки – немає нічого простіше! Вимийте банки з содою і налийте в кожну приблизно 20 мл чистої води. Встановіть банки з водою в мікрохвильовку і включіть прилад на повну потужність.

Зазвичай достатньо 2-3 хвилини, щоб рідина повністю випарувалася: це і є ознака того, що справу успішно зроблено.

Діставати банки з печі потрібно з особливою обережністю: скло занадто гаряче – можна отримати сильний опiк.

Варка капустяного листя

Мої рідні дуже люблять, коли я готую голубці. Раніше це було для мене складним процесом: відварити капусту до потрібного стану, а потім акуратно відокремити листя, намагаючись не порвати їх.

Читайте також: Не поспішайте викидати старі сковорідки. Змішавши всього два інгредієнти їх дуже легко можна відмити. Будуть як нові

Тепер підготувати качан капусти проблеми для мене не становить: я просто ставлю його цілим в мікрохвильову піч і включаю прилад на середню потужність. Готую капусту 10-15 хвилин.

Моя мама, побачивши ці трюки, не змогла стримати вигуки захоплення! Поділіться і ви ними із своїми близькими!

Автор – Baлентина Мapценюк