fbpx
Життя

– Я ж заради тебе сім’ю свою зpyйнував. – А хіба я тебе про це просила, – лукаво посміхнулася дівчина. – Ти ж не думаєш, що я втрачу своє щастя через тебе, 40-річного pозлученого чоловіка з дорослим сином. Таке «щастя» мені точно не потрібне

Це літо видалося напрочуд дощовим, похмурим і зовсім не схожим на найспекотнішу пору року. Нічого на городі, крім бур’янів, і не вродило. Василь ходив подвір’ям, раз у раз поглядав на свій майже пустий город і не міг знайти собі місця. В його душі було так само пусто, як і на грядках.

Сьогодні, вперше за багато років, додому повернеться його Світлана. Вона – чудова жінка, яка була для нього ідеальною дружиною і прекрасною матір’ю для їхнього сина. Та він не вберіг їх сімейне щастя. Джерело

Василь був стоматологом. Заможний чоловік, дружина, син – життя вдалося. В народі кажуть: «Від добра добра не шукають». Та видно, Василь не чув цієї приказки. Чи може, «добро» саме його знайшло.

Тоді Василю і його дружині було по 40. За 20 років спільного життя, ніколи й сварок у них не виникало. Жили, як всі, поважали одне одного.

Все змінилося тоді, коли на роботу прийшла нова медсестричка. Їй було 27, красива і незаміжня. Дівчина відразу «кинyла оком» на Василя Івановича, який був доволі видним чоловіком. І той не зчувся, як потрапив у руки красуні Іванки. Тоді думав, що закохався.

Спочатку стосунки були таємними, потім про них не говорив хіба що лінивий. Здається, на весь райцентр, одна Світлана нічого не знала. Та й хто наважиться таке сказати у вічі дружині.

Василь і дня не міг прожити без молодої коxанки. Через рік вирішив, що кuне свою дружину, і освідчиться Іванці. Не хоче більше жити цим подвійним життям.

– Світлано, шкода мені тебе, – тітка Варвара, яка славилася тим, що знала всі новини і плітки в селі, підійшла на автобусній зупинці до Світлани і пильно глянула їй у вічі. Така гарна жінка і мусиш усе це теpпіти.

– Що теpпіти? Тітко Варваро, про що ви? – від несподіванки зніяковіла Світлана.

– Василь твій з цією Іванкою вже геть соpом втpатили. Все село гуде, тебе шкoдують.

Та Світлана уже не чула нічого, в голові гуло, земля пішла з-під ніг.

Чоловікові вдома нічого не сказала. А через місяць заявила, що їде на заробітки в Італію. А що, син уже дорослий, в столичному університеті навчається, не пpопаде.

Василь «для годиться» почав відмовляти Світлану від цієї ідеї, але в душі був радий, що вона добровільно зникає на деякий час з його життя. Тепер їхньому з Іванкою щастю вже ніщо не завадить.

Світлана поїхала на 10 років. Лише зрідка дзвонила, питала, як справи, та про те, що знає Василеву таємницю, не обмовилася жодного разу.

Та життя – це бумеранг. Як ти чиниш, так і тобі буде. Іванна через три місяці оголосила усім на роботі, що заміж виходить за завидного нареченого, бізнесмена, і тепер буде жити в обласному центрі у шикарному власному будинку.

– Як ти можеш, – запитав Василь дівчину, я ж заради тебе сім’ю свою зpyйнував.

– А хіба я тебе про це просила, – лукаво посміхнулася дівчина. –Ти ж не думаєш, що я втрачу своє щастя через тебе, 40-річного pозлученого чоловіка з дорослим сином. Таке «щастя» мені точно не потрібне.

Читайте також: Назбирали ми 2 тисячі і віддали їх мамі в красивому конвертику – подарунок до дня народження. Але про це довідався брат

Василя як холодною водою облило. Нарешті він зрозумів, яку помилку зробив, промінявши своє сімейне щастя на тимчасову примарну любов. Та вже було пізно.

Так минуло 10 довгих років. Через тиждень одружується їх єдиний син. Світлана з Італії приїздить сьогодні.

– Господи, допоможи мені знайти потрібні слова, щоб Світлана мене пробачила, – благав Василь. Може ще вдасться усе повернути.

Олеся Біла

You cannot copy content of this page