fbpx
Поради

Я знайшла на вулиці гроші і зробила так, як вчила мене мама. З того дня у мене змінилось життя

В дощовий і противний вечір я поверталася дуже втомленою з роботи, в сумних роздумах, де завтра взяти гроші на черговий платіж за ноутбук, узятий в кредит, а зарплата буде тільки через 3 дні. Знову доведеться з кредитки знімати. Ніяк я з цими фінансами не вмію керувати!

І тут бачу – прямо переді мною лежить купюра в 500 гривень, складена навпіл і перетягнути резинкою. Абсолютно нова і повністю суха, хоча кругом все було мокрим і брудним. Спочатку хотіла пройти повз, а потім згадалися бабусині розповіді, які мене не раз переказувала мама, як чинити з тим, що знайдено прямо під ногами.

Попри те, що говорять інші, мовляв, не можна піднімати гроші і каблучки на дорозі, вона стверджувала, що їх обов’язково треба забирати, але слід дотримуватися деяких правил, щоб не нашкодити собі.

Монетки і купюри не треба класти в свій гаманець, а просто в кишеню або сумку, принести додому, протерти вологою ганчіркою і покласти на стіл під скатертину, обов’язково портретом вгору (монетки – решкою) і нехай там собі лежать, гроші в будинок залучаючи. Їх не можна витрачати, навіть якщо є велика спокуса!

Каблучку теж треба підняти, ні в якому разі не міряти на палець! Промити під проточною водою і надіти на шовковий шнурок або недорогий ланцюжок і повісити на вікно або біля дверей. Цей ланцюжок замкне коло і всю стару енергетику каблучки, а вона сама не буде випускати удачу і щастя з дому.

У моїх батьків вдома висить золота каблучка з червоним камінчиком, знайдена колись на морі. Хочете вірте, хочете ні, я за своє життя жодного разу не чула, щоб мама і тато лаялися – живуть, як кажуть, душа в душу!

Ще вона радила обов’язково підбирати пір’я, що опинилися на шляху – воно також приносить достаток. Носити в сумці. А такуа пір’їнку, яку пролетіла прямо перед оличчям, обов’язково треба зловити і помістити в гаманець. Перевірено – гроші приходять швидко.

І ось яку пораду ще давала – якщо підбіжить маленьке кошеня, його обов’язково треба забрати собі. Це послана понад захист від чогось неприємного і небезпечного!

А ось дорослу кішку брати не треба, бажано просто дати їй щось поїсти. Але якщо кішка підходить кілька разів – це знак! Тільки кішка повинна сама піти і прийти в будинок.

Так ось, про цю купюру – я її підняла, принесла додому, протерла і поклала під скатертину. А далі пішли чудеса!

Через кілька днів в супермаркеті щось мене потягнуло купити квиток миттєвої лотереї! Ніколи раніше я цього не робила.

Читайте також: Вiдьма з Черкас і учасниця проекту «Бuтва екстpaсенсів» передбачила, чим може закінчитися вiйcькoвий конфлікт в Україні

Квиток виявився виграшним – максимальна сума – 20 тисяч гривень! Гроші я отримала на наступний день, погасила залишок кредиту і обнулила, нарешті, цю кредитку!

Потім в інтернет-магазині зробили знижку на сукню, яка мені дуже подобалася, але за ціною була недоступною. Залишилося тільки одна і як на останній екземпляр поставили знижку 70%! Це був мій розмір.

А потім я отримала пропозицію на підвищення з зарплатою, в два рази вищою старої, в офісі зовсім недалеко від мого будинку!

Може це все і випадкові збіги, але моє життя змінилася на краще!

You cannot copy content of this page