fbpx

“Я зробив свій вибір”: – Рожден Анусі вперше прокоментував розставання з Іванкою

Після закінчення 8 сезону найромантичнішого шоу “Холостяк” стало відомо, що головний герой Рожден Анусі разом з фіналісткою Іванною Гончарук не змогли зберегти свої стосунки після закінчення телевізійного проекту.

Про це пара повідомила у пост-шоу “Як вийти заміж”. Разом з цим, Рожден Анусі прокоментував розставання на своїй сторінці в Instagram.

Хто що б не говорив, лише нам вирішувати, як далі будувати життя. Кожен має право на свою думку, я зробив свій вибір і він мені до душі, – заявив головний герой шоу “Холостяк”.

Також він додав, що “коли у кожного з вас трапиться ситуація, коли вам доведеться обирати, не слухайте чужі думки”.

Читайте також: Королівське весілля Гаррі і Меган повторили діти (відео)

Відомо, що пара розійшлася мирно, без скaндaлів. Рожден й Іванна зазначили, що активно займаються власною кар’єрою і не втрачають надій зустріти справжнє кохання.

Нагадаємо, що 25 травня у фіналі проекту “Холостяк” Рожден Анусі з двох дівчат обрав одну. Своє рішення співак зробив на користь Іванни Гончарук. Водночас найемоційніша учасниця романтичного шоу Галина Присташ покинула Холостяка без обіймів на прощання. Перед тим, як сісти в авто, дівчина зазначила, що герої шоу не продовжують стосунків з обраницями, бо вибирають не тих.

Джерело.

You cannot copy content of this page