Як дата народження впливає на долю людини: дізнайтеся, що вас чекає

Дата народження – це не просто набір цифр, це своєрідний магічний код, в якому зашифрована інформація про долю і характер людини. Саме нумерологія дозволяє відкрити завісу і заглянути в майбутнє.

Розрахувати своє число долі зовсім не складно, для цього потрібно скласти між собою всі цифри вашої дати народження. Наприклад, ви народилися 19.07.1998, складаємо 1 + 9 + 7 + 1 + 9 + 9 + 8 = 44, число має бути простим, тому складаємо отриманий результат між собою ще раз 4 + 4 = 8. Число вашої долі – 8. А тепер давайте дізнаємося, про що воно вам може розповісти!

Одиниця. Лідери за вдачею, дуже енергійні і амбітні особистості, впевнені в собі і своїй правоті, тому переконати їх у чомусь досить складно. Досягнуть успіхів в житті, якщо не будуть занадто егоїстично ставитися до оточуючих, а будуть в повній мірі використовувати свої сильні якості.

Двійка. Подвійна натура – символ рівноваги, дуже креативні особистості. Важливо навчитися балансувати і не впадати в крайності, інакше це метання не принесе ніяких результатів. Вони дуже люблять роздавати поради і пхати носа в життя інших, але для початку не завадило б розібратися зі своїм власним життям.

Трійка. Справжні оптимісти, які люблять життя і вміють ним насолоджуватися, володіють прекрасним почуттям гумору. Легкі в спілкуванні, можуть виконувати кілька справ одночасно, але якість від цього ні грама не стpaждає. Мають прекрасну інтуїцією, тому частіше до них прислухайтеся.

Четвірка. Чіткі і прямолінійні, в їх житті все підпорядковано порядку і певної ієрархії. Трудоголіки, здатні доcсягти в житті дуже багато чого, головне не звертати зі свого природного шляху, бути завжди чесними з оточуючими і з самими собою.

Читайте також: Ім’я майбутнього чоловіка можна дізнатися по своїй даті народження

П’ятірка. Натури схильні до пригод і авантюризму, дуже легко підлаштовуються під будь-які умови і обставини. Дотепні й спритні, дадуть собі раду навіть з найскладнішої ситуації. Тяга до незвіданого часто не дає їм можливості стати розсудливим і розгледіти те, що знаходиться у них під самим носом і може зробити їх щасливими.

Шістка. Вони прекрасні виконавці і командні гравці, це їхнє справжнє покликання. Не терплять самотності і бездіяльності, жадають роботи, нових звершень і обов’язкової похвали.Честние і надійні, все життя прагнуть до матеріального благополуччя сім’ї і близьких людей.

Сімка. Суперечливі духовні особистості. Не люблять шумних компаній, вважають за краще усамітнення і тишу. У всьому шукають досконалість, часто розчаровуючись, як в результаті своїх дій, так і в людях. Схильні до депресії, меланхолії, часто досягають успіху в мистецтві.

Вісімка. Прекрасне поєднання сильної волі, наполегливості і успішності. Вони ідеальні підприємці, які знають, яким чином досягти своєї мети. Прагнуть не тільки до матеріального, а й до духовного, хоча становище в суспільстві і достаток для них далеко не на останньому місці.

Дев’ятка. Інтелектуали і творці, мають прекрасну інтуїцією і дар людинолюбства. Дуже рaнимі і творчі натури, які створюють нові витки в розвитку суспільства. Свої здібності рідко використовують собі на благо, самі часто не розуміють, чого хочуть від життя і яким шляхом їм слід йти.

Джерело.