fbpx

Як день тижня нашого народження впливає на подальшу долю

Астрологи довели, що розповісти про людину може не тільки число і місяць народження, але і день тижня. До того ж на кожен день тижня впливає певна планета, передає Ukr.Media.

Понеділок
Люди, що з’явилися на світ у перший день тижня, знаходяться під заступництвом Місяця і володіють такими рисами характеру, як м’якість і чутливість. Вони все пропускають через своє серце, володіють співчуттям і завжди готові прийти на допомогу іншому. Також на їх настрій і самопочуття може позначатися і навколишня атмосфера: якщо вона сприятлива, то і їм добре, а якщо ні, то вони можуть дуже турбуватися і переживати. Саме тому народженим у понеділок обов’язково потрібно мати поряд близьких людей, які будуть їх у всьому підтримувати і направляти. Важливо їм і жити у власному будинку, в який вони будуть вкладати всю свою позитивну енергію. А ось часті переїзди і подорожі ці люди навряд чи коли-небудь полюблять. Для них немає нічого кращого стабільності і комфорту.

Вівторок
Народжені у другий день тижня знаходяться під впливом Марса, який (незалежно від статі) наділяє їх типовими чоловічими рисами характеру: сміливістю, хоробрістю, цілеспрямованістю, логічністю. Здається, ці люди не бояться нічого. Причому для них важливіший результат, ніж шлях до нього, так що вони все роблять дуже швидко, не озираючись назад і не турбуючись на дрібницях. Також часто, володіючи гострим язиком, вони спочатку кажуть, а потім думають. Крім цього, люди вівторка керуються девізом «Брати від життя все» і є у всьому максималістами. В особистому житті їм вкрай важливо бути з найкращим, на їхню думку, партнером. Але важливо врахувати, що поруч з ними повинна знаходитися людина спокійна і терпляча.

Середа
Ті, хто з’явився на світ цієї середи, перебувають під захистом Меркурія і найчастіше залишаються молоді душею до глибокої старості. Вони не уявляють своє життя без руху, змін. Але у всій їх життя повинна бути легкість, безпосередність, їм дуже важко приймати складні рішення і стояти перед якимсь вибором. Також ці люди завжди повинні бути оточені людьми, без спілкування вони можуть занудьгувати і навіть впасти в смуток. Знайомство з людьми, зміна стилю, нові знання, подорожі – ось що може зробити їх по-справжньому щасливими. А успіхи в роботі і вдале особисте життя є для представників Меркурія лише гарним, але важливим додатком.

Читайте також: Ми так часто ігноруємо і зневажаємо її. Притча що допоможе згадати про душу

Четвер
Люди, які народилися в четвер, знаходяться під впливом Юпітера і вважають найголовнішим у своєму житті освіту і громадську діяльність. Також їм вкрай важливо справляти на оточуючих добре враження, їм дорога і важлива їхня репутація. Представникам Юпітера подобається, коли їх поважають і цінують, при цьому самі вони теж прагнуть перебувати у суспільстві впливових людей. Найчастіше незалежно від обраної професії народжені у четвер захоплюються філософією, їх залучають життя інших народів, іноземні мови та подорожі. Вони ставлять Перед собою глобальні цілі і віддаються їм цілком, часом позбавляючи себе багатьох задоволень і навіть особисте життя.

П’ятниця
Народжені в п’ятницю знаходяться під заступництвом Венери, яка (незалежно від статі) наділяє їх жіночими рисами характеру: чутливістю, ранимістю, жертовністю, інтуїтивністю. Також їм подобається подобатися іншим, вони володіють вродженим смаком і готові витрачати багато часу і коштів на догляд за своєю зовнішністю. Найчастіше вони обирають професії, пов’язані з мистецтвом або допомогою інших. При цьому, якщо вимагають обставини, представники Венери можуть бути жорсткими і постояти за себе, і за інших (особливо якщо справа стосується їх близьких). Можуть ці люди бути дуже суперечливими: одночасно товариськими і замкнутими, поступливими і впертими… І деколи передбачити їх поведінку не вдається нікому.

Субота
Ті, хто з’явився на світ в суботу, знаходяться під владою Сатурна і володіють незалежним і сильним характером. Будь-які труднощі ці люди сприймають з гідністю, вони ніколи не будуть скаржитись на своє життя і показувати свої почуття іншим. Також представники Сатурна є справжніми трудоголіками, вони можуть працювати без перерв і відпочинку. Особливо якщо переслідують у своїй праці якусь важливу мету. На них важко вплинути, вони самі знають, як їм жити, тому можуть виділятися з натовпу і мати консервативні погляди. Але це не означає, що народжені в передостанній день тижня не можуть переживати і закохуватися. Навіть навпаки. Їх найближчі люди знають, що за холодністю і відстороненістю вони можуть приховувати і тонку вразливу душу.

Неділя
Люди, які народилися в неділю, знаходяться під заступництвом Сонця і є натурами захопливими і оптимістичними. З ними завжди легко і приємно, вони вміють підбадьорити і згладити навіть саму напружену обстановку. Не дивно, що в їхньому домі завжди повно гостей, і вони не шкодують часу сил, щоб подбати і приділити увагу кожному. При цьому людей Сонця не можна назвати м’якими, вони завжди на все мають власну думку і можуть бути наполегливі в досягненні поставленої мети. Правда, до мрії вони будуть рухатися повільно, продумуючи кожен свій крок. У відносинах народжені в останній день тижня віддають себе без залишку і не вимагають нічого взамін.

You cannot copy content of this page