fbpx

Як дізнатися свого святого покровителя за датою народження? Просіть захисту у святого і ваше життя зміниться

Раніше новонароджену дитину називали на честь її святого покровителя, вибираючи імена по святцях. Тепер ця традиція втрачена, тому що батьки прагнуть назвати дітей модними іменами. Навіть якщо ви не носите ім’я свого покровителя, ви завжди можете помолитися перед його іконою і попросити про заступництво і допомогу. Джерело

22 грудня – 20 січня

Народженим в цей час протегують Серафим Саровський і блаженний Сильвестр. Прийшовши в храм, обов’язково помоліться своїм покровителям, попросіть підтримки і благословення, поставте свічки.

21 січня – 20 лютого

Людям, які народилися взимку, протегую святі Кирило і Опанас. Зверніться до них у важку хвилину або попросіть допомоги у справах, і вони обов’язково відгукнуться на ваше прохання.

21 лютого – 20 березня

Покровителі для людей, народжених в ці дати, преподобні Олексій і Мілентій Антіохский. Вони також протягом усього життєвого шляху оберігають і захищають своїх підопічних.

21 березня – 20 квітня

Георгій Сповідник, Інокентій Іркутський і святий Софроній – ось святі покровителі цих людей. Вони обов’язково прийдуть на допомогу в скрутну хвилину і відгукнуться на щиру молитву.

21 квітня – 20 травня

Покровителями людей, народжених навесні, є Іоанн Богослов і свята Тамара. Молитися цим покровителям можна не тільки в разі біди, але і просити ставити на правильний шлях або захистити від неприємностей.

21 травня – 21 червня
Покровителем людей, народжених в цей період, є святий Костянтин. Обов’язково купіть ікону цього святого для немовляти, чия дата народження випадає на цей час.

22 червня – 22 липня

Цих людей оберігає і захищає святий Кирило. Він захистить вас від злих людей і намірів, допоможе в скрутну хвилину і буде доглядати за вами протягом усього життя.

23 липня – 23 серпня

Народженим влітку протегують Ілля Пророк і Микола Угодник. Обов’язково придбайте ікону свого покровителя, щоб в разі необхідності, в скрутну хвилину помолитися і попросити допомоги.

24 серпня – 23 вересня

Святих, які оберігають людей, народжених в цей час, багато, це святі Іван, Олександра і Павло. У покровителів можна не тільки просити допомоги, але і ділитися з ними своїми думками і тривогами.

24 вересня – 23 жовтня

Святий покровитель для людей, народжених восени, Сергій Радонезький. Він може почути прохання і молитви своїх підопічних про допомогу і заступництво.

Читайте також: 22 травня – День Миколи Чудотворця – особливий день для жінок: що потрібно зробити кожній з нас і чого попросити

24 жовтня – 22 листопада

Народжені в цей час знаходяться під захистом святого Павла. Цей святий захищає і підтримувати своїх підопічних, допомагає у важку хвилину і при поводженні з щирою молитвою.

23 листопада – 21 грудня

Людям, народженим в цей період, протегують Микола Угодник і свята Варвара. Святі оберігають людей на всьому життєвому шляху, захищають їх від зла і неприємностей. Саме до них потрібно звертатися з молитвою за допомогою і захистом.

You cannot copy content of this page