Як дружина помстилася чоловіку та його коханці, які виставили її з будинку

Джейк і Едіт прожили разом 37 років, але потім чоловік вирішив проміняти свою дружину на секретарку, яка хотіла жити в їх з дружиною розкішному будинку.

І адвокатам чоловіка вдалося хитрістю забрати будинок у Едіт.

Едіт було поставлений термін в три дні, за які вона повинна була звільнити будинок. До кінця першого дня всі речі були зібрані, до кінця другого дня жінка домовилася з людьми, які будуть допомагати їй з переїздом.

А в третій день Едіт вирішила побалувати себе, накрила гарний стіл з Шардоне, креветками і ікрою.

Завершивши трапезу, вона зайшла в кожну кімнату і начинила карнизи для штор недоїденими креветками, покритими ікрою. Повернувшись на кухню, Едіт прибрала і потім покинула будинок.

Коли Джейк привів свою нову подружку, все було просто шикарно в перші дні.

Потім потроху в будинку почав з’являтися запах. Новоспечена пара щосили намагалася позбутися смороду. Вони мили всюди підлоги і постійно провітрювали будинок. Вони очистили всі килими, перевірили всі клапани – не завелися чи там гризуни. Скрізь були розміщені освіжувачі повітря. Їм навіть довелося замінити дороге підлогове покриття. Нічого не допомагало.

Друзі пари відмовлялися приїжджати до них у гості. Майстер не погодився надавати свої послуги. Звільнилася навіть покоївка. Зрештою, вони більше не могли виносити жaхливого запаху і вирішили з’їхати.

Через місяць парі так і не вдалося знайти покупця для будинку, який тепер вже виділяв жaхливий запах. Чутка пішла по окрузі, і всі ріелтори відмовлялися працювати з цим будинком. В результаті парі довелося зайняти велику суму в банку, щоб придбати новий будинок.

Колишня дружина зателефонувала Джейку, щоб дізнатися, як йдуть справи. Він розповів про жалюгідний стан будинку. Вислухавши Джейка, Едіт поділилася, що вона жaхливо нудьгувала за будинком. Потім вона додала, що вона б трохи змінила умови в шлюбному договорі, якби будинок повернувся до неї.

Припустивши, що його колишня дружина і не уявляє масштаби лиха, Джейк погодився на 10% від вартості будинку, але за умови, що Едіт підпише необхідні папери в цей же день. Вона погодилася, і протягом години адвокати доставили всі папери.

Через тиждень Джейк і його дівчина стояли, посміхаючись, спостерігаючи, як пакують їх речі для переїзду в новий будинок. Вони забрали з собою все. Навіть зняли карнизи для штор.

Читайте також: Бабуся проти: королева Великобританії заборонила внуку одружуватися

Джерело.