fbpx

Як кількість літер в імені впливає на долю і характер людини

Нумерологи вірять, що цифри визначають нашу долю. А кількість літер в імені впливає на характер людини не менше, ніж гороскоп.

Іноді досить змінити ім’я, щоб кардинально змінити життя. Недарма багато співаків і політики брали собі нові імена. Сильно заряджене ім’я веде до успіху, а деякі імена псують життя людині. Що приховує кількість літер в імені? Джерело.

дві літери: Якщо у вашому імені всього дві літери, швидше за все, ви відчули його вплив на вас. Адже таке ім’я тягне одні проблеми і труднощі. Доля людини, ім’я якої складається з двох літер, наповнена суцільними випробуваннями.

три літери: Людина з ім’ям із трьох літер – дуже вперта. Вона до кінця стоятиме на своєму і не поступиться, навіть якщо буде неправий. Жінки з ім’ям із трьох літер часто бувають черствими і грубими і не можуть побудувати теплі відносини.

чотири літери: Чотири літери в імені принесуть своєму господареві немало труднощів і випробувань. Особливо важко буде чоловікам, чиє ім’я складається з 4 літер.

п’ять літер: Володарі імені з п’яти літер мають залізну волю. Вони завжди досягають своєї мети і люблять тиснути на інших людей. Жінкам таке ім’я обіцяє проблеми в особистому житті, адже воно позбавляє їх м’якості характеру.

шість літер: наділяють свого володаря любов’ю до незалежності і свободи. Вони шукають такого ж партнера по життю, адже тільки з сильною людиною вони зуміють побудувати міцні відносини.

Читайте також: Характер жінки повністю залежить від місяця її народження. Точність просто вражає

сім літер: «вчать» своїх володарів дипломатії. Такі люди вміють домовитися з будь-якою людиною, вони поступливі і часто йдуть на компроміси. Ім’я з 7 букв відмінно підходить жінкам, але може зламати долю чоловіка, наділяючи його надто м’яким характером.

вісім літер: Володарі імені з восьми літер мають запальний характер і вільні погляди на відносини. Своїм баченням пари вони частенько штовхають партнерів на зраду.

дев’ять літер: Романтичні натури мають ім’ям з дев’яти літер. Вони мрійливі і у них дуже розвинена інтуїція. Але вони абсолютно непристосовані до життя і важко справляються з життєвими негараздами.

You cannot copy content of this page