fbpx

Як колір фіалки впливає на атмосферу в будинку і що він означає

Фіалка своїми невеликими розмірами, ошатними квітами і пухнастими листочками створює в будинку атмосферу тепла і затишку. Як правило, в будинку, де цвітуть фіалки, живуть дружні родини. Експерти розповіли, який енергетичний вплив надає фіалка на житло, і які нюанси криються в забарвленні цієї невибагливої кімнатної рослини.

Фіалки одночасно є донopами, і вампipами, але в першу чергу вони чистять приміщення. Фіалки гармонізують простір, приносять в дім затишок. Вони володіють енергетикою, яка притягує до дому багатство, матеріальне благополуччя, здоров’я і довголіття.

Не варто заводити в будинку фіалки неврівноваженим людям, схильним до перепадів настрою і депресій. Якщо рослині доведеться дуже часто вирівнювати настрій домочадців, вона не встигне поповнити запаси енергії і загuне. Залежно від забарвлення квітів дія фіалок може мати свої нюанси.

Білий колір символізує очищення, добро, успіх і зцілення. Він пов’язаний з жіночністю, надією і чистотою, і викликає емоційний підйом. Біла фіалка допоможе особливо чутливим людям справитися з несприятливими життєвими обставинами. Фіалка з білими квітами особливо доречна в будинку, де є діти. Вона допомагає дітям втихомирити підвищену активність і впоратися зі спалахами агресії.

Фіалки з червоними і рожевими квітами очищають енергетику будинку і допомагають впоратися з хворобами. Червоні фіалки просто незамінні в будинку у песимістів, вони підвищують почуття задоволеності життям.

Читайте також: Приберіть ці квіти з будінку, вони приносять тільки біду і нещастя

Блакитна фіалка розвиває почуття прекрасного і творчі здібності. Вона хороша при навчанні співу, музики, малювання. Цікаво, що блакитна фіалка на столі сприяє зниженню апетиту і схудненню.

Фіолетові фіалки виробляють енергію вищої духовності і мудрості. Вони сприяють встановленню взаєморозуміння. Фіалки фіолетового кольору гарні для медитації і розумових занять. Фіолетовий колір пов’язаний з інтелектуальними здібностями людини. Таким кімнатним рослинам буде добре в будинку у викладачів, психологів, письменників, філософів і мислителів.

You cannot copy content of this page