fbpx

Як крізь пальці: куди діваються гроші – психологічне пояснення

Наші відносини з грошима відображають те, що діється у нас всередині. Якщо у людини тривожність, вона завжди буде турбується про фінанси. Навіть якщо він мільйонер, питання достатку вічно буде його нервувати. Ви знаєте, є такі люди, які бояться витрачати, рефлексують, коли купують щось як їм здається «зайве», виходять з магазину з почуттям страху за завтрашній день.

Такі люди стрaждають тривожністю і не можуть спокійно розлучатися з грошима, тому що все життя здається їм чимось жaхливим і небeзпeчним. Можливо, у них було неблагополучне дитинство і вони зі зрозумілих причин жaхаються злиднів. А буває, що людина виросла в заможній родині, але має страх за своє життя в тому числі і в питаннях грошових. Те-є, це таке перенесення власних переживань на гаманець.

Читайте також: Чому іноземці так люблять наших жінок?

Є і зворотна картина: коли людина імпульсивно витрачає і витрачає, вічно не розраховує бюджет і залишається майже на нулі до зарплати. Це та ж сама тривожність. Але цього разу чоловік боїться не безгрошів’я, а самих грошей. Сума вселяє йому занепокоєння, з яким він не може впорається. І як наслідок, він намагається просто позбавиться від грошей, від чого ця людина заганяється в тривожний стан ще сильніше. Так, принаймні, з’являється пояснення своєї тривожності: тупо грошей мало. Навіть якщо він сам в цьому і винен.

Нормальне, здорове відношення до грошей завжди раціональне і спокійне. Людина отримує задоволення від покупок, абсолютно беземоційно веде фінансові розрахунки, питання стану не викликає у нього ніяких яскравих почуттів. Це сама нормальна і правильна позиція, адже гроші відіграють роль в нашому житті лише в тому випадку, якщо необхідно вирішувати питання, що стосуються здоров’я.

Джерело.

You cannot copy content of this page