Як місяць народження впливає на характер жінки: це неймовірно

Виявляється, на характер людини впливає не тільки ім’я, колір очей або знак Зодіаку. Місяць, в який ви народилися, також накладає на ваш характер певний відбиток.

Може бути ви помічали, що з людьми, народженими з вами в один місяць, у вас є якась схожість, наприклад, однакові звички. Так ось все це не просто так! Чи дійсно місяць народження впливає на людину такий сильний вплив ?

Січень. Жінки, народжені в січні, мають твердий чоловічий характер, величезну силу волі і сильні лідерські якості. Вони витримані, терплячі, рідко кому скаржаться і розповідають про свої проблеми, вважають за краще з усім справлятися самостійно. Ці жінки залежать від чужої думки і соціального статусу. Уміють смачно готувати, але побут їх занадто обтяжує.

Лютий. Наполегливі і вперті жінки, трохи замкнуті і скритні, володіють непростим характером. Уміють слухати, дуже віддані друзі, але самі мало кому можуть довіритися і розкритися. Не бояться труднощів, добре розбираються в людях, тому можуть побудувати успішну кар’єру. Дуже цінують домашній затишок і сім’ю, з них виходять прекрасні мами.

Березень. Дуже вперті і цілеспрямовані, звикли завжди добиватися поставлених цілей, мають дуже сильну інтуїцію, яка часто допомагає приймати правильні рішення. Дуже образливі і рaнимі, дуже емоційні натури, складно приймають критику на свою адресу. Важко переживають невдачі, часто впадають у відчай і депpесію. Товариські, з будь-якою людиною знайдуть спільну мову, надійні друзі, на яких завжди можна покластися.

Квітень. Практичні і цілеспрямовані, лідери в роботі і в особистому житті. Часто кар’єру ставлять на перше місце і вельми в цій справі досягають успіху. Дуже цінують стабільність і комфорт, не терплять хаосу і несподіванок. Вони прекрасні друзі, які завжди підтримають і розвеселять, завжди тримають слово, і виконують обіцянки. Люблять, коли їх хвалять і роблять компліменти, але тільки щиро, так як за кілометр відчувають фальш і лестощі.

Травень. Дуже вимогливі і рішучі особистості, мало кому довіряють і впускають в свій тісне коло спілкування. Дуже вперті і безкомпромісні, образ не прощають, рубають відносини на корені, хоча в наслідку можуть шкодувати. Дуже егоцентричні, люблять увагу, сперечатися з ними не можливо, будуть наполягати на своєму до останнього. У відносинах з чоловіком, головним критерієм є матеріальне благополуччя.

Червень. Добрі і товариські особистості, неконфліктні, притягують до себе людей, але при цьому дуже обережні. Дуже талановиті, добре розбираються в людях, мають чудове почуття гумору і завжди випромінюють позитив, тому і в кар’єрі, і в сімейному житті часто дуже успішні.

Липень. Дуже замкнуті і сором’язливі, не люблять змін, так як складно звикають до всього нового. Рaнимі і романтичні жінки, відчувають глибокі переживання, постійно займаються самоаналізом і копаються в собі, але нікому цього не показують, хоча самі дуже вірні й віддані друзі. Будинок і родина для них – це мета всього життя.

Серпень. У цьому місяці народжуються горді і незалежні жінки, справжні лідери. Tемпераментні і занадто емоційні, їх характер і амбіції заважають їм легко добиватися своїх цілей. Занадто довірливі, чесні і порядні, тому їх часто використовують і обманюють. Мають багато шанувальників, але ніколи не зраджують, оскільки найвище ставлять сім’ю.

Вересень. Педантичні, практичні і розважливі. У них завжди є чіткий план дій, яким вони невідступно слідують, на кілька кроків вперед передбачають розвиток подій. Не женуться за славою, вважають за краще спокій і комфорт. Дуже педантичні, ненавидять хаос і безлад, вони прекрасні господарки, вміють смачно готувати.

Жовтень. Творчі особистості, вперті, володіють мінливим настроєм. Не люблять ні під кого підлаштовуватися, рідко визнають свої помилки, дуже принципові, кожне своє рішення ретельно продумують. Допитливі, тому впродовж усього життя прагнуть до саморозвитку та пошуку нової інформації. У відносинах лідери, ніколи не пробачать зради, навіть якщо будуть дуже любити партнера.

Листопад. Прямолінійні, розважливі і злегка егоїстичні натури. Через характер можуть бути занадто жорстокими і легко образити, нікому не довіряють, тому у них дуже мало друзів. Для них сім’я – це тиха гавань, де їм дуже затишно і комфортно, терпіти не можуть галасливих компаній, посиденьок і застіль. Прекрасні господарки, знають ціну кожній копійці, ніколи не купують зайвого і непотрібного, вміють економити.

Грудень. Амбітні, наполегливі і цілеспрямовані, дуже залежать від чужої думки. Домагаються бажаного будь-якими способами, дуже самовпевнені і егоїстичнію. Скритні хоча у них є багато друзів, але ділитися одкровеннями вони ні з ким не поспішають. Дуже запальні і занадто емоційні, тому в сімейному житті часто виникають труднощі і конфлікти.

Джерело.