Як молодий Місяць 21 червня може допомогти залучити гроші і достаток в дім

Молодик – час особливий, коли відбувається оновлення енергетики простору. В такий час найпростіше залишити в минулому все, що заважало розвитку і щастю, а також здійснити давні задуми. Астрологи рекомендують познайомитися з грошовими прикметами, які дозволять більше не страждати від нестачі коштів для існування.

У день нового Місяця знайти монету – до фінансової удачі. Її зберігають, щоб потім показати молодому Місяцю і заховати поруч з порогом будинку. Тоді гроші підуть в кишеню, а не мимо.

Вважається, що вода, поставлена ​​на Молодик на вікно, залучає гроші. Цю воду використовують для миття підлог, вікон і дверей, щоб залучити в будинок достаток.

За прикметами в день нового Місяця монетка, показана Місяцю, стане талісманом, що притягує гроші.

Справитися з фінансовими труднощами допоможе купюра. Її кладуть на ніч на підвіконня, а потім ховають в затишному місці. Вона стане магнітом для фінансових потоків.

Ще одна дієва фінансова прикмета – в день нового Місяця розкласти гроші в затишні куточки, а на наступний день придбати на них необхідні для будинку товари. Так вийде залучити матеріальний достаток в будинок.

Поклонитися сім разів новому Місяцю – до грошей. Для того щоб прибуток йшов постійно, в бык Місяця кидають срібну монетку.

Залучити гроші вийде, якщо в день нового Місяця будувати плани, але не починати нічого нового.

За прикметами зустрінутий світанок і обговорені вголос бажання розбагатіти приверне в життя матеріальне благополуччя. У літній період світанок найкраще зустрічати на природі або на балконі, щоб побачити перші промені Сонця у всій красі.

Ще одна прикмета – додати в гаманець ефірне масло, що привертає достаток. Однією краплі буде досить. Її можна нанести на купюру, щоб зробити її грошовим талісманом, або ж змочити олією ватний диск.

В Молодик заговорюють воду, щоб поливати нею рослини, які залучають достаток. Це може бути грошове чи доларовий дерево , які прикрасить інтер’єр і буде символом матеріального благополуччя.