Як на роботі створити собі імідж приємної людини?

Удома, на роботі чи на відпочинку – скрізь ми зустрічаємося з людьми, не схожими на нас. І що тут робити: чоловік хоче бачити вас такою, свекруха – ось такою, діти – іншою, друзі – ще іншою, на роботі теж доводиться надягати спеціальну маску, а в транспорті – ще одну… З цим доволі нелегко жити, але все одно доводиться цьому якось давати раду. Звісно, всі люди різні, й попри це існують стереотипи поведінки, якими можна скористатися для досягнення гармонії та підвищеного комфорту особисто для себе.

Пропонуємо вам прості поради, як спілкуватися з людьми, щоб завоювати репутацію приємної людини.

1. На початку відносин з колегами безпечніше говорити на нейтральні теми і шукати спільні інтереси – і лише пізніше, коли спілкування стане ближчим і відкритим, говорити про особисте.

2. Ніколи не нав’язуйтесь, намагайтеся відчути, чи прагне спілкування з вами та чи інша людина.

3. Більш за все на світі, люди не люблять слухати гірку правду про себе, від солодкої поки що ще ніхто не відмовлявся. Не можна говорити жінці, що вона погано виглядає, навіть якщо вона страшна як атомна війна. Замість принизливого антикомпліменту, скажіть: «Якась ти сьогодні трошки бліда. І чого ти не візьмеш днів зо п’ять відпустки і не змотаєшся в Париж?».

4. Сипте компліментами, знаходьте прекрасне в усьому, хваліть людей за найменші дрібниці, і тоді від ваших слів скрізь розквітатимуть посмішки, та й у відповідь ви чутимете лише приємні речі.

5. Якщо не маєте сказати чого приємного, краще мовчіть.

6. Висловлюючи власну думку, постарайтеся відчути, чого хоче ваш співрозмовник, і озвучте це.

7. Важливо дати людині змогу виговоритися: якщо вона скаржиться на те, що її образили, обурюйтеся разом з нею, якщо бажаєте, щоб хтось відзначив її успіхи – з’ясуйте, в чому вони полягають і проспівайте їй невеличкий дифірамб.

8. В жодному разі, без потреби, не спішіть озвучувати першим негативну інформацію на кшталт: керівництво викликає тебе на «килим», незадоволене твоєю роботою, тебе звільнено…(хіба що ви щиро хочете попередити людину, щоб вона уникнула неприємностей).

9. Не думайте критикувати колег за погану роботу, подруг – за потворні спідниці або невдалі зачіски – у відповідь вони (рано чи пізно) зіпсують вам настрій тисячею ваших недоліків.

Читайте також: Як правильно мити голову,щоб волосся довго не втрачало свій об’єм і блиск?

10. На роботі й удома тримайте під рукою вазочку з цукерками і банку запашної кави – люди, яких зустрічаєш «хлібом-сіллю», забувають половину гидоти, яку збиралися на вас вихлюпнути.