Як неприкаяний, люблю одну, живу з іншого, сил уже немає у всьому цьому варитися

Я з інституту любив і люблю одну-єдину дівчину, Марину. Ми з нею познайомилися на курсах китайської мови, потім виявилося, що ще й в одному інституті вчимося. Я закохався відразу, голову забило.

Вона почуттів моїх не розділяла, я надій безглуздих не тішив, бачив все по очах. Але спілкуватися їй зі мною подобалося, ось і стали дружбу дружити. Як це зараз називається, потрапив я в глибоку таку френдзону. Не скажу, що дуже мучився, для Маринки я став дуже близькою людиною, вона залицяльників своїх відшивала іноді, щоб зі мною час провести, мені це дуже лестило.

Хлопці приходили і йшли, а я залишався і серце її розбите лікував. А потім поцілувалися в п’янoму угарі, і все. Відносини почали псуватися. Поцілунок був взаємний, я б ніколи нахабно до неї не поліз, а вона просто, мабуть, пориву піддалася, а на ранок пошкодувала. Але я-то ні! Так і зіпсував все. Дружити я з нею після цього не міг, мені більшого хотілося, я бажав постійно поруч бути, за руку тримати. Марину моє зізнання в такий жах привело, що вона зі мною тиждень на зв’язок не виходила.

Читайте також: Зняла пов’язку й відсахнулась. Не повернусь, бо я потвора

А потім я вже сам психанув. Подружка у неї була, все за мною бігала. Ну я і вирішив, скажімо так, біль притупити, клин клином вибuти. З подружкою цієї ніч провели, за класикою жанру вона завaгітніла. Вона раділа, я – вдавав, що радію, а сам подумки в жаху був. Одружилися.

Природно, з Мариною моя дружина спілкуватися перестала. Перший час закохана не помічала нічого, а потім зрозуміла, що я до Марини ще почуття відчуваю, почала істерики закочувати. Спілкуватися нам забороняла, але я без Марини не міг, заборони її ігнорував, брехати почав. Після полoгів стало гірше. Вона від мене уваги вимагає, а я не можу, я ніби по свому же серцю тупцюю брудними ногами. Противно. І дитини шкода – НЕ розійтися. І дружина страждає, без взаємної любові. І я сам, як неприкаяний, люблю одну, живу з іншого, сил уже немає у всьому цьому варитися.

Джерело