fbpx

Як нова стрижка може змінити ваше життя

Коли людина хоче максимально змінити свій настрій, в першу чергу вона замислюється про зміну іміджу. Стрижка є найважливішою частиною образу, саме тому їй необхідно приділяти особливу увагу.

Зважившись на зміну стилю, деякі люди зважають на модні тенденції, хтось віддає перевагу класичним укладкам, і лише деякі замислюються про те, як за допомогою стрижки можна змінити своє життя. Експерти розкажуть вам, як за допомогою нової зачіски залучити позитивні зміни і стати привабливішими.

Коротка стрижка
Вже доведено, що коротка стрижка може повністю змінити долю людини. З енергетичної точки зору, зістригаючи волосся, людина позбавляється від негативної енергії, яка найчастіше накопичується на кінчиках. Зважившись на такий крок, ви зможете відчути себе настільки вільно, як ніби ви позбулися зайвого вантажу. Таким чином ви покажете Всесвіту, що готові впустити зміни і не боїтеся почати життя з чистого аркуша.

Психологи стверджують, що на таку стрижку здатні зважитися люди, що володіють сильним характером. По-перше, вважається, що коротка стрижка надає своїм власникам впевненості і навіть робить їх трохи агресивніше. По-друге, подібні зміни йдуть не всім. Якщо за допомогою довгого волосся ви можете приховувати свої недосконалості, то з коротким волоссям зробити це буде неможливо.

Це важливий крок до прийняття себе і усвідомлення того факту, що багато наших недоліки інші люди можуть розцінювати як переваги. Комусь, наприклад, може здатися надзвичайно привабливою округла форма обличчя, яку ви звикли маскувати довгими локонами. Це підвищить вашу впевненість у собі і допоможе по-новому поглянути на свою зовнішність.

Довге волосся
Щоб відростити волосся, потрібно чимало часу. Якщо ж ви не належите до числа терплячих людей і як можна швидше бажаєте внести в своє життя зміни, то скористайтеся сучасним експрес-методом – нарощування волосся. Вже на наступний день ви зможете помітити деякі зміни у своєму житті.

Існує думка, що жінки з довгим волоссям користуються величезною популярністю серед чоловіків. Це означає, що нова стрижка не тільки перетворить вас, але і допоможе знайти кохання. Крім того, волосся здатне притягувати і накопичувати позитивну енергію.

Згідно з народною мудрістю, жінки, які наважились на коротку стрижку, позбавляли себе здоров’я, удачі і краси. Однак не варто жepтвувати своїми уподобаннями, покладаючись на прикмети. Якщо довгі локони створюють вам зайвий дискомфорт, не бійтеся втратити їх.

Не варто забувати, що така зачіска вимагає особливого догляду. Якщо ви націлені на зміни, ви повинні розуміти, що брудні локони і неакуратна укладка не дозволять вам здійснити бажане. Тому, якщо ви бажаєте стати володаркою довгого волосся, обзаведіться терпінням і ретельно доглядайте за ними.

Новий колір волосся
Якщо ви поки не готові до кардинальних змін зачіски, спробуйте змінити колір волосся. У цьому випадку важливо підібрати правильний відтінок. Наприклад, власники рудого і червоно-каштанового волосся стають більш оптимістичними і відкритими. Якщо раніше скромність і невпевненість не дозволяли вам реалізувати себе, то з рудуватим відтінком ви зможете назавжди позбутися від своїх стpaхів і комплексів.

Відтінки блонда надають легкість і спокій, тому вони чудово підійдуть запальним людям, схильним до агpeсії. Темні кольори дарують силу і впевненість, а також допомагають побачити нові можливості, які раніше були приховані від вашого погляду.

Якщо ви як і раніше не визначилися з кольором волосся, не варто експериментувати з фарбами, які можуть завдати непоправної шкоди вашому волоссю. Замість цього скористайтеся засобами відтінків шампунями, за допомогою яких ви зможете «приміряти» на себе новий образ, при цьому не нашкодившизачісці. Як тільки ви зрозумієте, що знайшли той самий колір, який надає вам додаткову енергію і допомагає по-справжньому розкритися, ваше життя зміниться в кращу сторону.

Kреативні стрижки
У сучасному світі величезну популярність стали набирати незвичайні стрижки. Можливо, це пов’язано з тим, що багато хто хоче відчути себе унікальними і виділитися з «сірої маси». Звичайно, на подібний експеримент зважиться не кожна людина. Тому такий спосіб, безсумнівно, може залучити у ваше життя зміни.

Читайте також: Стрижка по знаку Зодіаку: яка зачіска зробить вас значно молодшою і щасливішою

Ви зможете спробувати себе в новій ролі, випробувати незвичні для вас відчуття. Якщо раніше ви не наважувалися на будь-якbq екстремальний вчинок, то з такою стрижкою легко зможете зробити це. Можливо, нестандартний спосіб навіть змусить вас переглянути своє життя і позбутися від того, що заважає вам рухатися вперед.

Якщо ви бажаєте зробити креативну стрижку, в першу чергу приділіть увагу вибору салону краси, щоб не стати жepтвою безвідповідального майстра. Навіть якщо бажану зачіску вам довелося побачити тільки на картинці, не бійтеся внести в образ свої корективи. Не забувайте, що з цього моменту стрижка є частиною вас, а її енергетика може відбитися на вашій подальшій долі. Будь-які зміни – ваш особистий вибір, адже тільки ви маєте право змінювати своє життя так, як вам захочеться.

Джерело.

You cannot copy content of this page