fbpx

Як обрати ім’я хлопчику, щоб він виріс щасливим

У пошуках ідеального імені для дитини батьки перечитують тематичну літературу і статті в інтернеті, адже до цього етапу в житті малюка не можна ставитися безвідповідально. В даному випадку вираз «як човен назвеш, так він і попливе» має глибокий зміст. Ім’я багато в чому визначає подальшу долю дитини і сприяє розвитку його сильних або слабких рис характеру. Як спростити собі задачу і не помилитися при виборі?

Ім’я для хлопчика обов’язково повинно співзвучати з по батькові. При вимові не повинна порушуватися ритміка. Переважно, щоб наголос був на один і той же склад, не було кілька приголосних букв поспіль. Наприклад, Олег В’ячеславович сприймається і вимовляється краще, ніж Петро Романович.

Можна назвати хлопчика на честь батька чи діда. Вважається, що така традиція зміцнює сім’ю і наділяє дитини щасливою долею. Правда, з цього правила є виняток. Якщо родич помeр або нещaсливий по життю, називати малюка в його честь не варто. На вибір імені можуть вплинути й інші фактори:

Релігійний (національний)

У кожній релігії є деякі правила при виборі імені для хлопчика. Якщо батьки сповідують християнство, їм можна заглянути в церковний календар. В ісламі існує традиція нарікати малюка іменами праведників і пророків, щоб захистити його від бід. Хорошим знаком вважається назвати дитину на честь великої людини.

Значення (переклад)

Це один з найголовніших чинників, який слід враховувати. Ознайомтеся з історією імені, його перекладом і значеннями. Вважається, що щасливим хлопчика зроблять імена: Макар (щасливий), Олександр (захисник), Володимир (правитель), Гліб (улюбленець богів), Олексій (захисник), Іван (помилуваний Богом), Кирило (повелитель), Максим (найбільший), Віктор (переможець), Михайло (подібний Богу), Микола (переможець народів), Ярослав (який має силу), Микита (переможець), Віталій (повний життя), Всеволод (всевладний), Гордій (цар), Леонід (подібний до лева) та ін.

Астрологічний

Під астрологічним підходом слід розуміти професійно підготовлену карту народження. Фахівець зможе вирахувати ідеальне ім’я для хлопчика або запропонувати батькам кілька прийнятних варіантів. Самому провести таке обчислення непросто, але деякими нюансами поділилися астрологи. Вважається, що знак Зодіаку може підказати:
Дітям стихії Вогню (Овни, Леви, Стрільці) дають дзвінкі імена з відкритими складами (Олександр, Андрій, Елизар, Юрій, Ярослав).

Хлопчикам, чиєю стихією є Земля (Тельці, Козероги, Діви), дають імена з глухими приголосними (Степан, Тимофій, Михайло, Федір, Захар).

Читайте також: 5 імен, які допоможуть дівчинці стати сильною жінкою

Читайте також: 5 імен, завдяки яким з хлопчика виросте сильний та мудрий чоловік

Якщо у дитини знак відповідає стихії Повітря (Близнюки, Водолій, Терези), йому дають дзвінке ім’я. Добре, якщо воно буде містити здвоєні приголосні (Кирило, Інокентій, Геннадій, Еммануїл, Іларіон).

Дітям водної стихії (Раки, Скорпіони, Риби) підійдуть імена з м’яким звучанням. У них можуть бути присутніми букви Л і Ь (Ілля, Дем’ян, Омелян, Лук’ян, Леонід).

Джерело.

You cannot copy content of this page