fbpx

5 імен, які допоможуть дівчинці стати сильною і мудрою жінкою

Ще від наших предків відомо, що ім’я людини безпосередньо впливає на її долю і характер. Таким чином, деякі жіночі імена, наділені дуже сильною енергетикою і допомагають своїм «господаркам» досягати в житті великих висот. Загляньте, може бути, саме ваше ім’я входить в цей список? Kolobok.ua

Олександра

Ім’я Олександра – похідне від чоловічого імені Олександр і трактується як «захисниця», «мужня». З дитинства Сашенька намагається всіма силами бути дуже жіночною, як би відсторонюючись від свого «мужнього» імені, і це їй прекрасно вдається. Всі її бійцівські якості заховані дуже глибоко, але це до пори до часу.

Уже в дорослому житті Олександра – ділова жінка, що досягає своїх цілей більше працею, ніж талантом, з твердим характером, жвава і невтомна, вічно змагається з ким-небудь, найчастіше настільки активна на роботі, що на ласки і ніжності по відношенню до домашніх у неї просто не вистачає сил.

І навіть якщо вона «поднапряжется» в цьому питанні, в її ніжності все одно будуть проскакувати «колючки», оскільки суперечливість її характеру, пов’язана з чоловічим ім’ям, буде давати знати про себе і в такому iнтимному питанні.

Характер Олександри дуже мінливий. Вона з легкістю кидається в бурю пристрастей і навіть може змінювати партнерів як рукавички, але якщо на її життєвому шляху зустрінеться справжня велика любов, вона цілком може «приборкати» Олександру. І хоча з володарками цього імені важкувато в побуті, без них життя здається занадто тьмяною.

Читайте також: 5 імен, завдяки яким з хлопчика виросте сильний та мудрий чоловік

Вікторія

Ім’я Вікторія означає «переможниця» і залишає на характері власниці відбиток з самого дитинства. Маленька Віка дуже свавільна, її складно змусити що-небудь зробити проти її волі. Але вже якщо вона сама чогось захотіла, зупинити її практично неможливо: вона обов’язково доб’ється того, чого хоче, головне, щоб це бажання виникло.

Разом з тим, незважаючи на такі вольові якості, Вікторія вкрай соромязлива, і це внутрішнє протиборство іноді заважає їй вершити великі справи. На роботі вона проявляє ділові якості, старанно виконує поставлені перед нею завдання, але як тільки зустрічає відсіч, відразу ж втрачає свій «бойовий» дух. Але це лише до пори до часу.

Читайте також: Як назвати дівчинку, щоб вона була щасливою та успішною

Навчаючись на своїх помилках, вона поступово позбавляється від цього недоліку і проявляє всю силу характеру в подальших життєвих ситуаціях.

Вікторія рідше інших власниць «сильних» імен знаходить собі партнера на все життя, оскільки ужитися з такою норовливою ​​особою ​​досить важко, але якщо все ж вона зустрічає «свою» людину, то в ждному разі не кине його самого вирішувати проблеми, а встане з ним пліч-о-пліч.

Варвара

Ім’я Варвара походить від грецького слова «варвар» і позначає «чужинка». Це дуже сильне ім’я, і ​​прояв цієї сили спостерігається в невластивій для дівчаток поведінці, а їх сміливість, рішучість і часто надмірна активність часом навіть відлякують інших дітей. Завдання батьків маленької Варвари – направити в потрібне русло цю силу, адже це дуже працьовита дитина, яка з самого дитинства вміє ставити перед собою великі цілі і з успіхом їх досягає.

Варвара дуже любить спорт і особливо танці, тому батькам необхідно з раннього віку долучити її до цього, таким чином, надаючи їй можливість вихлюпувати накопичилася за день енергію. А ось вчиться Варя хоч і добре, але тільки тому, що «треба» і лише талановитий у своїй справі педагог зможе розбудити в ній пристрасть до навчання.

Читайте також: Як обрати ім’я хлопчику, щоб він виріс щасливим

Будучи зірвиголовою в дитинстві, в юності Варвара розквітає і перетворюється в жіночну,  яка знає собі ціну, не втратила силу свого характеру і вкрай цілеспрямовану, яка досягає по життю успіху, жінку.

Наталя

Наталя (з латинської «рідна») з самого дитинства заводила в будь-якому колективі, виступає ініціатором всіх ігор, привносячи навіть в найвідоміші, власну «родзинку» – таким чином, проявляється творча сторона її натури.

На роботі Наталя – незамінний співробітник, оскільки в силу свого вольового характеру і практичного складу розуму доводить кожну, навіть саму безперспективну справу, до логічного завершення. Навіть розпочата книга, яка виявилася абсолютно нецікавою, все одно буде прочитана нею до кінця, адже Наталя жодну справу не може кинути на півдорозі.

Сильна воля, добре розвинена інтуїція і практичний склад розуму дозволяють власниці цього імені досягти успіху практично в будь-якій справі.

Тетяна

Тетяна з латинської означає «упорядниця». Характер у власниці цього імені досить упертий і владний. Вона – дуже цілеспрямована натура, абсолютно не терпить заперечень, часом в її характері трохи проявляються навіть деспотичні нахили.

У дитинстві Тетяна – шибеник, вміє завжди за себе постояти, що залишається їй властиво і в більш дорослому віці. Іншими словами, Тетяна – «вічний» лідер. Вона дуже вперта, рішуча, самовпевнена – все це допомагає їй досягти висот у кар’єрі, але її надмірна імпульсивність іноді грає не на її користь.

У сімейних відносинах Тетяна дуже стабільна: якщо вже вийшла заміж, то ніяких розлучень! Дітей, яких зазвичай у неї двоє, дуже любить і стає їм справжнім другом.

You cannot copy content of this page