fbpx

5 імен, завдяки яким з хлопчика виросте сильний та мудрий чоловік

Пам’ятаєте знамените мультфільм про капітана Врунгеля і коронну фразу з нього: «Як ви яхту назвете, так вона і попливе»? Так ось це не просто рима, задумка режисера або якийсь кінематографічний хід. Будь-які назви дійсно мають власну енергетику та значення. Це ж стосується q імен.

Саме тому ім’я майбутній дитині підбирається дуже ретельно, часто не тільки батьками, але і всіма найближчими родичами, а все тому, що ім’я людини – не просто красивий набір звуків, а потужний оберіг.

Особливо скрупульозно потрібно підходити до вибору імені для хлопчика, оскільки деякі з них наділяють свого власника мужністю і силою ще з народження. Батькам завжди необхідно пам’ятати про це, тому що саме їм під силу закласти в своєму крихітному карапузі справжній чоловічий стрижень (зрозуміло, гідного виховання свого чада при цьому ніхто не відміняв).

Редакція сайту Kolobok.ua вирішила розібратися, за якими ж іменами криється справжня чоловіча сила. Вони – перед вами.

ОЛЕКСАНДР. У перекладі з давньогрецької це ім’я означає – захисник людей. Таким чином, називаючи малюка Олександром, ви автоматично «нагороджуєте» його сильною енергетикою, яка здатна надати своєму власнику достатньо впевненості в собі, неймовірною наполегливістю, яка здатна відкривати будь-які двері, «виявляючи» в свого власника справжнє почуття героїзму.

Крім того, ім’я Олександр допомагає своєму власникові не просто боротися зі стресами по життю, а стати мега-стійким до всіх негативних факторів, віртуозно зводячи до мінімуму життєві перипетії і стреси.

АНДРІЙ. Маючи в своїй основі давньогрецьке коріння, це ім’я трактується як «мужній», «сильний», «хоробрий», а його володар завжди асоціюється з силою волі, упевненістю в собі, неймовірною витривалістю. Давши дитині це ім’я, приготуйтеся до того, що у малюка в дитинстві буде не дуже спокійний характер, але зате він часто буде радувати успіхами і досягненнями.

Це дуже весела і забавна дитина, що продовжує і в дорослому житті жартувати, веселити оточуючих, йдучи по життю з широкою посмішкою на обличчі. Андрій – великий любитель читання, тому скрізь ви можете застати його за цим заняттям.

ВІКТОР. Ще в стародавньому Римі переможця зустрічали з вигуками: «Аве Віктор», що означало «Хай живе переможець». Згодом, з загальної назви воно перетворилося в ім’я власне, і спочатку називати їм дозволялося лише синів церковнослужителів. У наш час воно стало досить поширеним, і названі цим ім’ям хлопчики завжди і всюди бажають бути тільки першими, другі місця – не їхня доля.

Володіючи сильною енергетикою, Віктори найчастіше запальні, але відходять досить швидко. Почуттям романтизму дані чоловіки наділені по мінімуму, можна навіть сказати – обділені, зате їм притаманний авантюризм, який часто підштовхує до необдуманих вчинків. Разом з тим, Віктори як ніхто інший, наділені здатністю ретельно аналізувати власні помилки, за рахунок чого з роками стають дедалі мудрішими.

Ще з дитинства помітне всім почуття цілеспрямованості і бажання досягти поставленої мети, переходять з власником цього імені і в доросле життя. З такою дитиною батькам дуже легко, так як він вкрай рідко приносить проблеми.

ВОЛОДИМИР. Значення цього імені – «володар світу». У дорослої людини з таким ім’ям завжди – незаперечний авторитет, в будь-якому оточенні його цінують і поважають, прислухаються до його думки. А ось маленький Володя якраз навпаки – зростає великим фантазером і мрійником.

Беззаперечного послуху ви навряд чи від нього дочекаєтеся, оскільки з самого ніжного віку він відстоює свою точку зору і робить тільки так, як вважає за потрібне. З навчанням у нього складається середньо, зате задатки лідерства виявляються повним ходом ще зі шкільної лави. Він точно знає, чого хоче і як цього досягти.

Проте, з боку батьків повинна бути жорстка дисципліна по відношенню до свого чада. Якщо вони не зможуть стримати його підліткових «подвигів», в дорослому житті, «завдяки» вибухового характеру, Володимири перетворюються в досить розпущених чоловіків із завищеною самооцінкою.

Якщо ж рідні направлять юнака-Володимира в потрібне русло, то в результаті такого виховання отримають грамотного, впевненого в собі чоловіка, з яким легко і приємно спілкуватися.

КИРИЛО. Переклад цього імені з давньогрецької вже тягне за собою енергетику сильного чоловіка – «пан», «владика». Він прагне бути першим у всьому, домагається успіхів в кар’єрі, частіше – у власному бізнесі, про який мріє з ранніх років.

Маленький Кирило самостійний, терпляче відноситься до будь-якої праці, але з однією умовою – йому потрібна чітка мета, тому батькам слід навчитися правильно мотивувати дитину, інакше виявиться, що в будинку росте маленький ледар. У дитинстві проблем з Кирилом не буває практично ніколи. Це абсолютно безконфліктна дитина, що вміє спокійно «жити» в будь-якій компанії.

Ці якості залишаться з ним і в дорослому житті – він легко йде на контакт, вміє невимушено вести бесіду, знаходячи при цьому «потрібних» людей.

Для Кирила важлива думка оточуючих, тому, незважаючи на те, що він собі вибирає – машину або дружину, він чекає, як суспільство оцінить його вибір. Разом з тим, за життя власник цього імені – досить яскрава і неординарна особистість. У різних ситуаціях Кирило поводиться по-різному і навіть батьки не завжди можуть з точною гарантією поручитися, що він вчинить в даній ситуації саме так, а не інакше.

Читайте також: Хресні батьки: кому не можна ставати хрещеними

You cannot copy content of this page