fbpx
Поради

Як ображаються знаки зодіаку: образити Діву дуже складно, але якщо вас все – таки попало в це вляпатися – ви опинитеся в “чорному списку”

Овен

Овни дуже вразливі і на образи реагують вкрай емоційно. Причому на все! Будь – яке необережне слово чи погляд здатні викликати справжню бурю обурення. І навіть якщо ви спробуєте пояснити, що питання не настільки складне, Овен лише знизає плечима. Так що якщо вам випало образити Овна – постарайтеся бігти як можна швидше і як можна далі.

Телець

На образи реагує не тільки затято та голосно, але ще й довго та нудно. Образу Телець буде смакувати і розтягувати, знаходячи особливу насолоду в поясненні вам вашої неправоти і згадуючи схожі косяки у вашому минулому. А коли список образ закінчиться, ви отримаєте контрольний удар. А переможний Телець буде з цікавістю спостерігати за вашою агонією, не забувши ще раз нагадати, за що ви зараз так переймаєтесь.

Близнюки

Близнюків образити нічого не варто, бо вони вразливі як діти. Часом вони самі не в змозі проаналізувати ситуацію і зрозуміти, на що ж вони так образилися. Якщо вам доводиться часто спілкуватися з Близнюками – тримайте вухо гостро, тому що сама безневинна усмішка або репліка може завдати їм глибоку образу, яку вам же і доведеться поливати бальзамом лестощів, умовлянь і похвали. Але не факт, що вам це допоможе, тому що примхливі Близнюки запросто викреслять зі свого життя того, хто насмілився їх образити.

Рак

Раки дуже чутливі до вчинків, і до слів. Свої емоції вони вважають за краще тримати під контролем, варячись у власній образі, навіть не намагаючись з’ясовувати стосунки. Жодних закидів ви не почуєте, максимум – скорботне зітхання. Але це ще не привід розслабитися. Якщо ви образили Рака сильно, то він вам помститься. Обов’язково. А ще витончено та підступно.

Лев

Не варто зачіпати самолюбство гордих представників царського знаку зодіаку. Для початку ви можете почути попереджувальне гарчання, і тут вам варто не тільки пригальмувати, а лягти на землю. Але якщо до вас не дійшло попередження – чекайте на важку відповідь. На ваше образливе слово Леви цілком можуть відповісти справою і пустити в хід кулаки. Але треба віддати належне Левам – вони не злопам’ятні і дуже швидко остигають. Не тому, що безмірно добрі, просто пам’ятати про негідні людські провини – не царська справа.

Діва

Образити Діву дуже складно, але якщо вас все – таки попало в це вляпатися – ви опинитеся в “чорному списку”. Навряд чи ви про це дізнаєтесь, оскільки Діва навіть виду не подасть, що ви її глибоко зачепили. У цьому списку ви будете перебувати аж до того моменту, коли ви будете особливо вразливі. Саме тоді всі ваші гріхи будуть оприлюднені Дівою з абсолютно незворушним виглядом. Ні найменшого перебільшення з її боку, просто факти, але повірте, від цього вам буде тільки гірше.

Терези

Якщо ви невдало висловилися на адресу Терезів, то це виведе їх із рівноваги, наче хороший тумак. З’ясовувати стосунки Терези не люблять, але приготуйтеся до того, що всі навколо і знайомі, і не знайомі дізнаються про те, яка ви недобра людина. Так Терези відновлюють втрачену рівновагу – відновлююча справедливість за їхньою власною методикою.

Скорпіон

Тільки спробуйте образити Скорпіона. Та що там образити – просто трохи зачепити. Мало вам не покажеться, причому під гарячу руку потрапити можуть абсолютно невинні і зовсім не відносяться до справи люди. Це вже значення не має.

Стрілець

Стрільців образити практично неможливо, вони обожнюють веселощі та гумор у всіх його проявах. Але якщо вже ви зачепили Стрільця за живе – гнів його буде тяжкий, а наслідки всього цього будуть періодично давати про себе знати. В цьому випадку достатньо переключити увагу Стрільця на нього самого, поцікавившись його життям, проблемами і здоров’ям. Себе Стрілець любить, тому перемикається з радістю та ентузіазмом, тут же забувши про образи.

Козеріг

Козероги зовсім не уразливі. І сварок вони не люблять. Над двозначними жарти на їх адресу посміються разом з усіма. Але ось з приводу їхньої професійної діяльності краще не жартувати – це святе! І вже якщо вам попало наступити на Козерога на улюблений мозоль, постарайтеся переконати його, що це була просто здорова критика для його ж блага, а ви просто не вмієте правильно висловлювати свої думки. Якщо ви знехтували цією порадою, вважайте, що для Козерога вас більше не існує.

Водолій

Екстравагантні та уразливі Водолії ображаються нудно та часто. І так само нудно будуть пояснювати вам, чому ви помиляєтеся. Найчастіше за все аргументом буде інтелектуальне перевага Водолія і ваша, відповідно, розумова відсталість.

Риби

Риби не люблять вияснення відносин, тому що вважають їх безглуздим проведенням часу, але ось поображатися їм подобається. І образу вони так просто не забувають, але тільки в тому випадку, якщо ви не встигли вчасно попросити вибачення. А якщо встигли – то подуються для порядку та заспокояться. В іншому випадку чекайте перекази розголосу вашого недоброго вчинку, з несамовитими подробицями.

You cannot copy content of this page