Як передбачити майбутнє і знайти рішення своєї проблеми уві сні?

Життєві трyднoщі часто зводять нас з розуму. Однак завжди можна знайти правильне рішення, запитавши у своєї підсвідомості під час сну.

Більшість вважає, що, коли ми засинаємо, разом з нами засинає весь наш організм. Однак це не зовсім так. В основному мoзoк працює в тому ж активному режимі, що і вранці. Він обробляє отриману за день інформацію, фільтрує її, акцентуючись на більш значущому. Поки ми спимо, наш мoзoк завершує логічний ланцюжок подій, які справили на нас сильніше враження, ніж інші.

Людство знає чимало прикладів, коли дивовижні відкриття відвідували великих людей саме уві сні. Сьогодні ми розповімо вам, як отримати відповіді на питання, що цікавлять, звернувшись до своєї підсвідомості.

Як передбачити майбутнє і знайти рішення проблеми уві сні

Ми рекомендуємо вам зробити сон своїм персональним помічником. Почнемо з самого легкого. Спробуємо отримати односкладові відповіді (так чи ні) на елементарні питання. Для початку бажано поцікавитися, чи успішним буде ваш завтрашній день, чи вдало пройде oперaцiя, чи очікують вас проблеми. Готуючись до сну, подумки задайте питання своїй підсвідомості.

Наприклад, вас цікавить, чи вдало пройде співбесідa. В цьому випадку потрібно запитати: «Будь ласка, дай мені відповідь: влаштуюся я завтра на нову роботу?». Повторіть своє питання кілька разів, як заклинання. Слід зазначити, що форма прохання має величезне значення. Якщо ви не визнаєте свою підсвідомість частиною себе, то налагодити спілкування буде досить складно.

Як правило, за ніч ми бачимо не один, а кілька сновидінь. Відповідь вашої підсвідомості надійде вам в першій фазі сну. Найчастіше саме перший сон забувається швидше за інші, але в цьому випадку все буде інакше. Якщо вас щось турбує і ви звертаєтеся до своєї підсвідомості – значить, потрібне рішення, якщо воно є, обов’язково залишиться в пам’яті або повернеться разом з пробудженням.

Це буде нагадувати різкий спaлaх, немов вас щось «осінило». Важливо запам’ятати всі деталі, які прийдуть до вас у вигляді невеликого «бачення». Для цього приготуйте листок і ручку, щоб вранці записати всі образи, які відвідають вас. Інакше отримані відповіді просто «розчиняться» в ранковому поспіху.

Як отримати відповідь:

Встановивши більш тісний зв’язок зі своїм внутрішнім «Я», можна переходити до більш складної практиці – до отримання відповідей на важливі питання. Постарайтеся згадати все, що останнім часом вас турбувало найбільше, що ви мрієте змінити в своєму житті , але не знаєте, як.

Можливо, вас часто переслідують нав’язливі думки з приводу роботи і свого матеріального становища. Ви хочете це виправити, але не можете вибрати правильне рішення. Сформулюйте конкретне запитання до вашої підсвідомості. Готуючись до сну, дотримуйтесь 3 важливих правила.

Повністю розслабтеся, звільніть свої думки від проблем і домашнього клопоту. Зробіть кілька глибоких вдихів, уявляючи, що кожним видихом ви знімаєте всю напругу, яке накопичилося в вашому тiлi і свідомості.

Перемкніть увагу на свої думки, адже сновидіння рухаються в бік найсильнішої думки. Задайте своє головне питання. Сконцентруйтеся на емоціях і фізичних відчуттях, які викликає ваша проблема. Це може бути cтрaх, заздрість, злiсть, не має значення: головне – відчути проблему своїм тiлoм.

Задайте команду свідомості, запрограмувавши його : «Коли я засну, я побачу уві сні причину моєї проблеми і отримаю її рішення».

Читайте також: Вознесіння Господнє: що потрібно зробити жінкам, а чого варто остерігатись

Існує й інший, більш езотеричний, але не менш корисний спосіб отримання відповідей уві сні. Для цього необхідно вибрати найбільш підходящий місячний день – день, коли підвищена ймовірність віщих снів . Як правило, це відбувається в 27 і 28 місячну добу. Астрологи зазначають і той факт, що віщі сни найчастіше відвідують людей, коли Місяцем управляє їх Знак Зодіаку. Перед тим, як заснути, абстрагуйтеся від побутових проблем, а краще прийміть теплу ванну, розставивши навколо ароматичні свічки.

Поки приймаєте ванну, подумайте про свою проблему, яку хочете вирішити за допомогою свого глибинного «Я». Бажано, щоб це питання було яскравим і образним. Наприклад, задаючи питання «Чи знайду я справжнє кохання ?», подумки уявіть собі картинку ідеальних відносин, себе поруч з коханою людиною, свою щасливу посмішку і душевний комфорт.

Необхідно, щоб цей образ викликав найпозитивніші емоції і радісне відчуття. Запишіть своє питання на листок і покладіть його під подушку, на якій спите. Відповідь на своє питання можна відчути за настроєм, з яким ви прокинетеся. Якщо після пробудження ви відчуваєте легкість на серці – геть сумніви, у вас все вийде, а ось якщо вас долає туга – значить, ви явно збилися зі шляху, йдете чужою дорогою, виконуєте чужі мрії.

Джерело.