fbpx

Як починають свій ранок успішні жінки: 5 порад

Бути успішною та самодостатньою жінко, коханою та мамою – цього мріє кожна з нас, однак не всім вдається досягти такої високої мети.

Для успішних жінок ранок – це найважливіша частина дня, тому спеціально для порталу Prevention кілька успішних американок дали інтерв’ю і розповіли, як починають день.

1. Вони створюють список справ. «Я починаю свій ранок з роздумів про те, яких цілей хочу досягти за тиждень. Потім я дивлюся на календар і створюю список майбутніх завдань і термінів їх виконання.

Протягом дня я можу вносити до цього списку корективи. Якщо якесь завдання в той же день я не виконую, переношу його на наступний. І так щодня», – говорить Кеті Вілкокс, модель, активіст бодіпозитиву й засновник єдиного у своєму роді модельного агентства Natural Model Management.

2. Вони рухаються. «Вранці я найпродуктивніша, до обіду я намагаюся зробити всю найбільш творчу роботу: не призначати ніяких зустрічей, а просто зануритись в себе і гарненько подумати про нові наукові підходи. Залишатися зосередженою протягом усього ранку мені допомагає бігова доріжка», – Меліса Скала, доктор наук, учасник інноваційної програми досліджень раку Stand Up To Cancer.

3. Вони вмикають музику. «Те, що робить мене абсолютно щасливою із самого ранку – це моя музика. Я створюю плейлисти для тренувань моїх клієнтів. Моє особисте натхнення виходить від музики. Я відчуваю, що заряджаю людей, коли рухаюся в такт і усміхаюся», – Махрі Релін, засновник фітнес-клубу Body Conceptions.

4. Вони читають надихаючі цитати. «У минулому році я вийшла заміж, тому один з моїх улюблених ранкових ритуалів – це спілкування з чоловіком. Ми обидва часто перебуваємо в роз’їздах, тому нерідко прокидаємося в різних містах. Крім того, вранці я люблю читати надихаючі цитати – це допомагає додати оптимізму і цілеспрямованості на день вперед», – Паял Кадакіа, засновник фітнес-студії ClassPass.

5. Вони медитують. «Навіть якщо вранці у мене є всього кілька хвилин, я обов’язково медитую. Це дозволяє мені мислити більш ясно і приймати швидкі рішення протягом всього дня. Це єдиний час протягом дня, коли я нікуди не поспішаю і не дозволяю собі відволікатися», – Ніколь Кардоза, засновник йога-студії Yoga Foster.

Читайте також: В які дні людині можуть наснитися віщі сни

You cannot copy content of this page