Як потрібно зустріти Новий рік 2022, щоб він став успішним, грошовитим і неймовірно щасливим

Новий рік, мабуть, найголовніше свято. Від того, як мине святкова ніч, залежить добробут на наступні 12 місяців. Перевірені прикмети допоможуть задобрити нового покровителя та залучити успіх на весь 2022 рік.

Здобути добробут у 2022 році і змінити життя на краще може кожен. Заздалегідь підготувавшись до свята, буде простіше знайти заступництво символу року – Водяного Блакитного Тигра.

Одним з основних завдань кожного року є звільнення від боргів. У новий рік не варто входити з величезними хвостами. Навіть якщо не вдається повернути позичене повністю, потрібно зробити перший крок і віддати частину, якщо йдеться про гроші, щоби в новому році було простіше розрахуватися.

У рік Тигра важливо відзначити свято з близькими, поєднавшись із сім’єю. Новий покровитель цінує турботу і увагу і береже сімейні узи, посилаючи благополуччя тим, хто дбає про свою сім’ю і щиро любить тих, хто поруч.

У новорічну ніч варто покласти в гаманець кожного члена сім’ї по великій купюрі, щоб весь рік не потребувати фінансів. Витрачати гроші можна буде вже через день, але треба, щоб купюри переночували в гаманці.

У рік Тигра залучити удачу допоможуть листочки свіжої м’яти. Їх можна розкласти під ялинкою, додати як прикрасу до страв, а також зробити смачний лимонад. М’ята приваблює всіх котячих, і Тигр — у тому числі.

Тигр допомагає закоханим, і якщо зустріти новий рік щирими зізнаннями, то Тигр обов’язково допоможе знайти взаємне щастя, захистить від бід і заздрісників, якщо ті спробують зруйнувати любовний союз.

Після зустрічі свята потрібно обов’язково вийти на вулицю та подивитися на феєрверк. Червоні вогні обіцяють удачу в коханні, зелені обіцяють міцне здоров’я, а золоті — фінансовий достаток. Побачивши перший залп, обов’язково загадують бажання залежно від кольору, щоб воно виповнилося найближчим часом.

Щороку зустрічають нового покровителя, і успіх у 2022 принесе зображення тигра. Це може бути плюшева іграшка, фотографія цієї величної тварини або фігурка. Важливо тримати символ року в руках під час бою курантів, щоб успіх не пройшов повз.