Як поверх, на якому ви живете, впливає на вашу енергетику

Кожне число має власну енергетику і впливає на людей. За допомогою нумерології можна визначити, як поверх впливає на вашу енергетику, щоб не стикатися з різного роду труднощами.

Номер вашого поверху може розповісти багато, адже кожна цифра несе свій енергетичний заряд. По ньому можна дізнатися, чому в побуті відбуваються ті чи інші неприємності, уникнути розвитку негативних подій і знайти спосіб залучити в життя процвітання. Експерти пропонують вам дізнатися про те, яку енергетику випромінює ваш поверх і як від цього впливу змінюється ваше життя.

1 поверх. Людям, що живуть на першому поверсі, простіше досягти нових цілей. Одиниця наділяє їх лідерськими якостями і допомагає досякти бажаного за рахунок наполегливої праці. У тому випадку якщо вам хочеться побудувати кар’єру, вибирайте житло саме на першому поверсі, причому вікнами на сонячну сторону.

2 поверх. Тим, хто проживають на цьому поверсі двійка несе позитивний заряд, що дозволяє навчитися терпінню і контролю над емоціями. Нумерологи радять вибирати цей поверх для проживання імпульсивним особистостям, яким необхідно заспокоїтися і перестати робити необдумані вчинки.

3 поверх. Трійка впливає на бажання доягати влади і матеріальних благ. На цьому поверсі найчастіше живуть амбітні люди, які звикли доводити оточуючим свою значимість. Але вплив цієї цифри може бути негативним і викликати гординю, яка спричинить за собою неприємності і погіршення стосунків з оточуючими людьми.

4 поверх. Проживаючі на четвертому поверсі частіше за інших незадоволені становищем поточних справ. Вони особливо болісно реагують на критику і частіше схильні до негативних думок.

5 поверх. Згідно нумерології, жителі п’ятого поверху швидко досягають поставлених цілей. Однак їм потрібно вчитися взаємодіяти з оточуючими, щоб не здобути собі погану славу.

6 поверх. На цьому поверсі найкраще жити сім’янин, що мріють про затишок. Шістка допомагає вихованню дітей, наділяючи батьків кращими якостями. Підійде шостий поверх і одинакам, які мріють розпрощатися з холостяцьким життям.

7 поверх. Сімка розкриває творчий потенціал, тому цей поверх буде оптимальним місцем житла для творчих особистостей. На сьомому поверсі найпростіше створити шедевр і заслужити пошану.

8 поверх. Восьмий поверх вважається невдалим вибором. Ця цифра здатна звузити кругозір і обмежити людей в подальшому розвитку. Якщо ви не хочете уславитися ледарем і неробою, остерігайтеся купувати житло на цьому поверсі.

9 поверх. Дев’ятий поверх підходить для людей, які хочуть досягти всього, про що мріють. Цифра допомагає пробудити приховані здібності і не пасувати перед труднощами, що виникають на шляху.

10 поверх. На цьому поверсі найчастіше селяться лідери. Вони звикли до того, що їм всі підкоряються, не терплять чужих порад і досить агресивні.

11 поверх. Цифра наділяє людей стійким характером. Якщо вам не вистачає впевненості в собі, ваш вибір квартири очевидний. 11 поверх допомагає розвинути нові здібності, а також вміння схоплювати інформацію «на льоту».

12 поверх. Вібрації цієї цифри негативно впливають на людей. Вони стають невпевненими в собі, стpaждaють без підтримки. В якості профілактики на 12 поверсі можна тимчасово пожити тим, хто надзвичайно впевнений у собі і не стриманий в словах і діях.

13 поверх. Мicтика цього числа часто змушує людей відмовитися від проживання на 13 поверсі. Нумерологи вважають, що це число позбавляє творчих здібностей, але в іншому цифра не несе негативної енергетики для мешканців.

14 поверх. На цьому поверсі люди швидко забувають про іншi цілi, крім матеріальних. Поправити фінансове становище на цьому поверсі дійсно реально, але довге життя тут може зробити з людей черствих особистостей.

15 поверх. Ті, кому пощастило проживати на 15 поверсі, можуть не тільки милуватися чудовою панорамою, але і насолоджуватися життям. Цифра наділяє людей чарівністю і можливістю притягувати до себе потрібні зв’язки.

16 поверх. Ризик і авантюри супроводжують жителів 16 поверху. Вони вміють брати від життя все і не звикли довго сидіти на одному місці. Нумерологи радять їм бути обережніше з фінансами.

17 поверх. На цьому поверсі найчастіше вибирають квартири люди, які живуть за своїми законами. Вони звикли всього добиватися самі, і ними неможливо маніпулювати, особливо в корисливих цілях.

18 поверх. Енергетика цієї цифри допомагає мешканцям досягати бажаного і виключати спілкування з негативно налаштованими людьми. Вони здатні подолати будь-які труднощі і допомагати в цьому оточуючим.

19 поверх. Владний характер набувають люди, які вибирають для життя 19 поверх. Негативні риси можуть негативно вплинути на стосунки з близькими, тому нумерологи вважають цей поверх не найкращим місцем для життя.

20 поверх. Цифра поверху робить з мешканців романтиків, які частіше перебувають не в реальному світі, а в своїх ілюзіях. Таким особистостям складно пристосуватися до життя в часом агресивному середовищі.

21 поверх. На 21 поверсі варто оселитися тим, хто ніяк не може здійснити свої мрії або піднятися вгору по кар’єрних сходах. Крім того, позитивна енергетика цифри робить мешканців добрішими.

22 поверх. Невпевненість і нерішучість людей, що живуть на 22 поверсі, може швидко призвести до зниження самооцінки і принести масу клопоту. Вибирати цей поверх варто тільки людям з вольовим характером і непохитною силою волі.

23 поверх. Життя на цьому поверсі може здатися важким тим, хто не звик працювати для досягнення цілей. Енергетика цифри пригнічує волю, і слабохарактерним мешканцям краще не жити так високо.

24 поверх. Цей поверх підриває емоційну стабільність, буквально підштовхуючи людей до скандалів і сварок. Жити так високо нумерологи не рекомендують тим, хто хоче зберегти хороші стосунки з близькими.

25 поверх. На цьому поверсі люди часто не можуть знайти вірний шлях у житті. Вони часто переходять з посади на посаду, виявляються в гущі неприємних подій і необдумано шкодять собі імпульсивними витівками.

Джерело.