fbpx

Як правильно читати та застосовувати в житті гороскопи

Правильне читання гороскопів вимагає вміння аналізувати свій сонячний та місячний знаки Зодіаку. Не досить просто прочитати прогноз експертів на певний період, щоб досягти успіхів у житті.

У житті людини завжди відбувається безліч подій, але не вони роблять наше життя хорошим чи поганим. Доля є результатом вибору, тому потрібно правильно ставитися до проблем, пам’ятаючи про важливість оптимізму.

Порада перша: аналізуємо всі свої знаки Зодіаку

Всі знають про те, який їхній сонячний знак Зодіаку. Також корисно знати свій асцендент, але його розраховують уже виключно фахівці, оскільки це висхідний знак, який розраховується не лише з урахуванням часу, але ще й з урахуванням того місця, де ви народилися.

Набагато важливіше знати свій місячний знак Зодіаку – зодіакальне сузір’я, в якому перебував Місяць у день вашого народження. Дізнатися його досить нескладно, адже в інтернеті існує безліч місячних календарів. Місячний знак Зодіаку розповість вам про те, яким є ваш характер, а точніше його приховані сторони. Місячний Знак може вказати вам на ваші приховані таланти, слабкості.

Порада друга: звертайте увагу на Місяць

Не достатньо просто прочитати, яким буде цей день, тиждень, місяць чи рік для вашого Зодіакового сузір’я. Дуже важливо аналізувати ще й положення та фазу Місяця. Особливо важливо це в тих випадках, коли ви не впевнені в тому, чи це проаналізовано в прогнозі, який ви читаєте. Слідкуйте за нашим місячним календарем, щоб завжди бути в курсі того, як поводиться наш супутник і як він впливає на ваш настрій та удачу в той чи інший період часу.

Порада третя: не забувайте про планету

Ця порада схожа на попередню. Якщо ви не знаєте, чи прогноз враховує положення планет і їх ретроградність, проаналізуйте і це теж. Для цього вам потрібно знати, як поводиться та чи інша планета, як вона впливає на знаки Зодіаку. Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон роблять це по-різному. Також важливо знати, як ці планети поводяться у різних секторах гороскопу. Уся ця інформація допоможе вам правильно оцінити найближчі тижні, місяці.

Багато хто напевно чув про протистояння, з’єднання. Це так звані аспекти планет, які також грають дуже важливу роль.

Найважливіша порада

Питання застосування гороскопів є завжди відкритим. Ви можете жити за ними кожен день, а можете використовувати для аналізу глибокого майбутнього. Найголовніше при цьому – пам’ятати, що гороскопи не завжди точно описують те, що доведеться пережити. Це не заклик до дії та не істина в останній інстанції. Це лише трактування того, що астрологи зуміли прочитати за зірками та планетами з Місяцем та Сонцем.

Тут слід дотримуватися простої поради: «готуйся до гіршого, сподівайся на краще». Вкрай важливо пам’ятати про застереження та бути готовими до будь-якої небезпеки, описаної астрологами. Все те хороше, що обіцяють прогнози, може не статися, тому сподіватися на це також не можна. Гороскопи показують нам, у якому напрямі загалом варто рухатись у той чи інший день, як варто реагувати на ті чи інші події.

You cannot copy content of this page