fbpx
Поради

Як правильно дякувати людині, щоб не нашкодити собі: 3 важливих правила біоенергетики

Дотримання нижчеописаних правилам допоможе вам змінити долю і очистити карму. Це не так вже й складно, якщо робити все правильно. Відповідаючи добром на добро, людина притягує до себе удачу і стає щасливішою.

Чому важливо правильно дякувати
У світі все повинно перебувати в гармонії. Один з найважливіших законів Всесвіту свідчить, що будь-яке добро потрібно повертати. Якщо нічого не робити, баланс відновиться самостійно, але краще не чекати цього моменту, адже правильно висловити подяку досить просто. Джерело.

Подяка привертає до вас удачу. Справа в тому, що Всесвіт намагається наповнити ваше життя позитивом, якщо ви дійсно в ньому маєте потребу. Коли ви віддаєте людині частинку добра у відповідь на його вчинок, ви тим самим даєте світу зрозуміти, що ви теж щось зробили, не залишилися осторонь. Коли ви віддаєте частину позитивної енергії людині, ви прагнете до гармонії.

У більшості випадків ті, хто не дякує, залишаються ні з чим, тому що Всесвіт перестає допомагати їм.

У світі все працює по дзеркальному принципу – відповіддю на байдужість буде байдужість. Позитивний зворотний зв’язок з вашого боку породжує лише позитив. Це найважливіший закон Всесвіту.

Уявна подяка
Перше правило говорить, що вдячність повинна виходити від самого серця. Важливо дійсно хотіти сказати «спасибі», а не просто машинально це робити. Космос сприйме ваші слова тільки в тому випадку, якщо вони щирі.

Якщо ви відчуваєте, що вам не хочеться говорити слова подяки, хоча привід є, постарайтеся налаштуватися на цю хвилю. Можна змінити об’єкт, на який буде направлена ​​ваша позитивна енергія. Подякуйте не людині, яка вам не подобається, а Всесвіт, Бога, долю.

Дуже хороша методика – щоденник подяки. Фахівці радять записувати як мінімум десять вчинків або ситуацій, за які ви хочете сказати спасибі світу або людині, групі людей. Склавши свій список, ввечері спробуйте перечитати його і ще раз подумки подякувати людині або долі. Зовсім не обов’язково, щоб хтось знаходився поруч з вами. Ваші позитивні потоки дійдуть до адресата в будь-якому випадку.

Правильні слова
Друге правило стосується самих слів подяки. Якщо ви говорите їх правильно і використовуєте вірні формулювання, то ваша енергетика успішно обмінюється позитивом з тим, хто робить добро.

«Спасибі» – це не завжди подяка. По-справжньому важливим словом є «дякую». Воно означає, що ви «даруєте благо», тобто повертаєте його назад. В цьому і полягає суть добра – воно повинно циркулювати, не повинно застоюватися.

Ще краще, якщо ви скажете людині, за що саме ви дякуєте. Це може виглядати дивно, але іноді в неформальній обстановці можна сказати: «Дякую тобі за те, що ти мені допоміг», «Прийми мою подяку за підтримку».

Читайте також: “Я не можу залишити Галю. Вона чекає дитину. Ми мусимо одружитися” – це хвилинне зізнання перекреслило п’ять років їхніх зустрічей

Правильні жести
Третє правило стосується мови тіла. Фахівці відзначають, що важливо показувати людині подяку і невербально.

По-перше, потрібно бути завжди повернутим до людини обличчям, дивитися йому в очі. По-друге, не слід ховати руки. Ми завжди щось беремо або віддаємо руками, тому намагайтеся тримати їх перед собою. Спробуйте під час слів подяки злегка витягнути руку долонею вгору, якщо людина вам мало знаком. Якщо ви знайомі досить близько, постарайтеся торкнутися людини – обійняти її або просто доторкнутися.

You cannot copy content of this page