Як правильно хотіти, щоб задумані бажання ЗДІЙСНЮВАЛИСЬ

Як правильно хотіти, щоб бажання виконувалися.Джерело:

Діти вірять, що якщо дуже сильно захотіти, то бажання збудеться. Однак у міру дорослішання колишні хлопчики й дівчатка втрачають віру в диво.

Насправді, заповітні мрії мають властивість ставати реальністю, причому відбувається це з волі людини.

Головне – вміти правильно бажати.

Читайте також:Зроби так, щоб чоловік тебе поважав і любив! Ці поради старенької, мудрої бабусі допоможуть Вам у сім’ї і житті

1.Чітко формулюйте. Перший крок – усвідомлення свого бажання і створення чіткого формулювання. Важливо, щоб воно не містило заперечення, так як людська підсвідомість просто напросто пропускає частку «не», і результат може бути прямо протилежний. Наприклад, якщо ви хочете більше не хворіти, то краще сформулювати це бажання, як «хочу залишатися здоровою».

2.Деталізуйте. Уявіть об’єкт свого бажання або мету, яку хочеться досягти, в найдрібніших деталях. Якщо ви просите в думках любові, то опишіть, якого чоловіка хотіли б зустріти: кароокого брюнета або високого блондина, легковажного, серйозного, м’якого або брутального, і т. Д. Чим ясніше ви вималюєте образ майбутнього обранця, тим більша ймовірність того, що він дійсно буде відповідати вашим бажанням.

3.Правильний початок. Це ще одна тонкість в формулюванні своїх прагнень. Так, фахівці пропонують замінити розмите «хочу» на вже доконане «маю». Але з іншого боку, підсвідомість, помітивши нестиковку, може чинити опір, що стане перешкодою на шляху до виконання бажання.

Тому краще всього говорити про свою мрію: «Я на шляху до …», «Я в процесі одержання …», після чого докладно описувати, що ж все таки ви хочете знайти.

4.Візуалізуйте. Уявіть, що бажання вже здійснилося, і ви стали господинею великої затишної квартири, коханою дружиною або дуже потрібним фахівцем на новій роботі. Фантазуйте, як ви будете влаштовуватися в новому житлі, вибирати меблі і робити ремонт, якими будуть відносини з чоловіком, як ви будете ніжно називати один одного.

Цей метод допомагає відчути позитивні емоції від здійснення мрії і зануритися в потрібну атмосферу. Крім того, тепер ви точно уявляєте чого хочете.

5.Не пропустіть! Бажання не завжди виконуються відразу, особливо якщо людина не готова до цього. Однак будьте уважні і зумійте скористатися шансом, який дасть вам доля. Наприклад, старий друг, який запросив на побачення в ресторан, може виявитися тим самим ідеальним чоловіком, якого ви не помічали до сьогодні.