Як правильно наносити парфум, щоб Ваш улюблений аромат тримався довше

Як правильно користуватися улюбленим ароматом, щоб носити його довго? Джерело:

Якщо улюблений аромат здається нестійким, не поспішайте лaяти сам парфум – можливо, справа зовсім не в його якості, а в тому, що Ви неправильно користуєтеся духами.

Ця проблема особливо актуальна, якщо Ви прихильниця дорогої парфумерії, але не можете собі дозволити купувати улюблені парфуми щомісяця. Щоб скоротити витрати  і зробити духи більш стійкими, просто дотримуйтеся кількох правил.

1.Наносіть аромат відразу після душу. Візьміть за правило відразу після душу наносити на шкіру кілька крапель парфуму. Справа в тому, що саме в цей момент, коли шкіра ще розпарена і волога, аромат «прилипає» до неї найкраще.

Читайте також:Жіночі імена, які приносять Удачу, Успіх та можуть бути оберегом

Тому не пожалійте зробити пару «пшиків», коли виходите з ванної, – легкий шлейф протримається протягом усього дня. А перед виходом з дому можете вже більш грунтовно оновити аромат.

2.Зволожуйте шкіру. Найбільш груба помилка – наносити аромат на суху шкіру, яка в підсумку зовсім буде утримувати запах. Зволожена шкіра краще сприймає духи, і вони будуть триматися до 2-3 разів довше. В ідеалі – користуйтеся зволожуючим лосьйоном для тіла з таким же ароматом, що й парфум.

3. Не розтирайте парфум. Найпоширеніша помилка, яку роблять багато дівчат, – розпорошити парфум, наприклад, на шию, і злегка потерти. Таким чином ви тільки допоможете аромату швидше вивітритися!

Щоб правильно нанести духи і продовжити запаху життя, розпорошувати парфум потрібна на відстані 25-30 сантиметрів від шкіри, зробити кілька натискань і дайте аромату самостійно «осісти» на тіло.

4.Правильно вибирайте місця для нанесення духів. Найкраще духи тримаються і виділяють аромат на тих місцях тіла, де температура трохи вище через розташування кровоносних судин. Аромат довше залишається на зап’ястях, за вухами, на ліктьових згинах.

5.Не забудьте про волосся. Є поширена думка, що на волосся не можна наносити парфум, так як наявний у ньому спирт, пошкоджує і сушить нашу шевелюру. Все це трохи перебільшено. Ваше волосся страждає набагато менше, ніж коли ви виходите на сонце без SPF-захисту або, наприклад, укладаєте їх за допомогою плойки. А ось утримувати запахи волосся прекрасно вміє!

6.Вибирайте більш стійкі композиції. Стійкість аромату залежить не тільки від правильного нанесення, але і від інгредієнтів. На жаль, але деякі компоненти, навіть найдорожчі, мають властивість зникати швидше. Це, наприклад, квіткові, морські і деякі фруктові ноти. А ось найбільш стійкими парфумами вважаються мускусні, древесні і шипрові аромати.

7.Не наносіть парфуми на одяг – тканини вбирають запахи. До того ж, тип матерії здатний спoтвoрити аромат – часом до невпізнання і не в кращу сторону.