fbpx

Як правильно підготуватися до Великодня

Світлий Великдень – найважливішe християнське свято. Незважаючи на те, що багато людей не дотримуються Великого посту, вони намагаються слідувати іншим релігійним традиціям і починають готуватися до Христового Воскресіння вже за кілька тижнів.

Дата святкування Пасхи змінюється щороку, і в 2018 році це світле свято ми маємо відзначити 8 квітня. Передує події традиційно Великий піст, який православні віруючі дотримуються протягом 6 тижнів. Обмеження в їжі і духовне очищення – важливі, але не єдині способи підготуватися до Воскресіння Ісуса Христа. Перш ніж зустріти Великдень, необхідно заздалегідь дізнатися про те, як зробити це правильно, не порушуючи релігійних законів.

Як підготуватися до Світлого Христового Воскресіння
Найголовніший етап підготовки до Великодня – це дотримання Великого посту. У цей період віруючі очищають тіло і душу і готуються до єднання з Господом Богом. Однак жоден піст не є обов’язковим, так як обмеження в їжі і зміна раціону харчування тільки для людей з міцним здоров’ям.

До настання Великодня кожен віруючий повинен хоча б раз відвідати церкву і побувати на богослужінні. Покайтеся перед Богом за свої проступки і скажіть сильну молитву про прощення гріхів. У цей час важливо визнати і усвідомити свої помилки, і тоді Господь Бог обов’язково почує вас.

Намагайтеся придушувати негативні емоції і негативні думки, особливо за кілька днів до Великодня. Не можна лаяти дітей, сваритися з близькими і бажати зла іншим людям. Попросіть вибачення у своїх рідних і постарайтеся підтримувати в будинку атмосферу добра і спокою. Не забудьте приділити увагу родичам, які живуть далеко від вас.

Поки Великий піст не закінчився, виконайте всі невиконані зустрічі і розмови, щоб зустріти Великдень з чистою душею і легким серцем.

Читайте також: Паска великодня: кращі рецепти з фото та поради

Розваги і даремне спілкування – не самі підходящі заняття в передвеликодній період. У вільний час рекомендується відвідати храм або помолитися у себе вдома.

Займайтеся богоугодними справами, допомагайте нужденним і оточуйте турботою своїх близьких. У цей період ви повинні здійснювати якомога більше добрих справ, щоб отримати благословення Господа.

Активна підготовка до Великодня починається за тиждень. У Чистий четвер православні віруючі печуть паски, сирні паски і фарбують крашанки. У Велику суботу великодні атрибути відносять до церкви, де священнослужителі зможуть освятити їх під час богослужіння.

Традиція відзначати Великдень зародилася ще в давні часи. З цієї причини з цим великим святом пов’язано безліч прикмет і повір’їв, і багато хто з них до цих пір не втратили свою актуальність.

 

Джерело.

You cannot copy content of this page