fbpx

Як правильно прати куртку в пральній машині, щоб не зіпсувати

1. Перше, що потрібно зробити – правильно підібрати температуру води. У цьому допоможуть етикетки на куртці, де є інформація про речі і способах її очищення. Якщо на бирці є зображення перекресленого двома лініями трикутника – це означає, що прання куртки в машинці заборонене. Такий виріб доведеться прати вручну.

Найчастіше для прання куртки виставляється обмеження в 30-40 градусів. Якщо прати куртку при більш високій температурі, тканина може деформуватися або ж злиняти.

Для того, щоб не турбується про деформації, куртку можна прати в спеціальному мішку для прання.

2. Перед пранням перевіряємо кишені і все з них дістаємо. Часто буває, що з кишень забувають дістати гроші і документи, а після води вони істотно псуються.

3. Застібаємо в куртці всі блискавки, щоб при пранні вони не пошкодили барабан машинки, а також отстегиваем хутряні деталі. Куртку вивертаємо навиворіт.

4. При пранні куртки, бажано обов’язково виставити функцію додаткового полоскання – це дозволить запобігти появі мильних потьоків на тканини.

5. У відсік машинки насипається пральний порошок, але для прання білизни в атоматической машинці все-таки краще використовувати рідкий миючий засіб – він буде легше виполіскуватися.

6. Що стосується віджиму, то про можливості цього режиму для певної речі також скаже її бірка. Якщо на ній стоїть значок заборони віджиму – квадрат, в якому намальовані три вертикальні смужки, – цей процес заборонений і викручувати річ руками.

Особливості прання різних видів курток
Куртка на синтепоні чудово переться в автоматичній пральній машинці. Таку річ рекомендується прати в спеціальному режимі для синтетичних тканин. Температура води – не більше 40 градусів.

Читайте також: Ідеально чисті кухонні рушники за півтори хвилини: ніколи не розповім цей секрет свекрусі

Прати пуховики – складніше. Їх набивання при пранні може збігтися. Щоб правильно випрати таку куртку в пральній машинці, в першу чергу, потрібно відокремити її від інших речей. Рекомендується прати у делікатному режимі при температурі не більше 30 градусів. Сушити пуховики треба в горизонтальному положенні.

Єдині куртки, які не підходять для прання в автоматичній машинці – куртки з мембранної тканини. Таку річ доведеться прати руками, при цьому приділити особливу увагу вибору прального засобу і ні в якому разі не використовувати відбілювач.

Джерело.

You cannot copy content of this page