fbpx

Як правильно просити допомоги у свого янгола-охоронця


Ти даремно не звертався серйозно по допомогу до свого Янгола-охоронця.

Йому можна набридати постійно, як дорогому святому, як найближчому другу:

“Допоможи мені будь ласка! Допоможи, Милостивий і пресвітлий Янголе, – зробити мені цю роботу, яку так робити не хочеться; допоможи – непосильну тяжкість донести; допоможи: не подумати! не сказати! не зробити! – н епотрібного» І так – у всіх випадках життя.

А то кажуть: ми самотні, немає у нас справжніх друзів. Ображаємо свого Янгола. Скільки будеш жити, кращого друга не знайдеш. Хвилюєшся, наприклад, про своїх невіруючих близьких – молися їх Янголам-охоронцям, щоб вони привели їх до віри. Читаєш канон свого Ангела і можеш додавати: «Адже це я і Вам вклоняюся, і всією душею молюся: заступіться за даровані вам Богом душі, допоможіть їм врятуватися.»

Не думай, що це марно: вони побачать твоє гаряче співчуття про тих, кого їм доручено опікати, – і обов’язково що-небудь зроблять, чого ми не в силах. Адже і ти, якщо комусь небайдужа твоя робота – мимоволі намагаєшся зробити її краще.

«Розмова з Янголом»

Ви познайомитеся зі своїм Янголом-охоронцем і зможете поговорити з ним, налагодити комунікацію, задати питання, дізнатися у нього своє призначення, попросити його допомоги і захисту. Це прояснить ваші цілі, напрямки розвитку і бажані зміни в житті.

Перед практикою візьміть за основу своє бажання – чого хочете досягти або що змінити в своєму житті. Подумайте про що Ви хочете запитати або що попросити у свого Янгола-охоронця.

Читайте також: Молитва до свого янгола-охоронця: захистить від біди та змінить життя на краще

Ви зможете запитати у Янгола – чи на правильному Ви шляху, що змінити Вам в своєму виборі, русі, напрямку і в цілому в житті (наприклад, ви хочете реалізувати себе в якійсь справі, створити сім’ю або досягти певного рівня доходів).

Ви зможете побачити свого Янгола-охоронця (або Янголів, їх може бути кілька), поговорити з ними, відчути їхню підтримку і реально відчути дивовижну допомогу! Радійте цим зустрічам і обов’язково дякуйте за допомогу, любов, благословення!

Повертайтеся і запишіть собі, що Ви зрозуміли з розмови з Янголом, чи дізналися Ви своє призначення, побачили нові можливості для своєї самореалізації і досягнення бажаного в своєму житті.

Джерело.

You cannot copy content of this page