Як правильно та у якій годині загадати бажання 22.02.2022, рекомендує наш астролог

Сьогодні, саме той день, коли потрібно складати список та карту бажань, планів та формувати мрії. День шести двійок 22.02.2022 – час дій.

Проте бажання, які сьогодні обов’язково почує всесвіт, треба загадувати правильно.

«Щоб максимально продуктивно намріяти собі всякі доброти є кілька правил. Перше, найважливіше — бажання повинні стосуватися тільки вас, щоб не порушувати Всесвітній закон «Свободи Волі». Потрібно максимально деталізувати візуалізацію бажання та записати його на аркуші паперу. Зараз думайте про нього, ніби воно вже здійснилося», – розповіла астролог. ⠀

Астролог добавила додала, що необхідно вказати точні дати реалізації, потрібні суми та всі подробиці, щоб бажання виповнилося саме так, як бажаєте.

«Гаряча свічка в моменті-підсилить ефект. Якщо вийде, то загадуйте бажання у той час, де є двійки. Наприклад, 20:02,  20:20, 22:02, 22:22,  таких сприятливих, тимчасових проміжків сьогодні буде достатньо», — пояснила астролог.

І найважливіше, за словами астролога, надсилати всі запити всесвіту з любов’ю та вдячністю. Сьогодні корисні будь-які практики для залучення грошей та додаткових джерел доходу.