Як правильно загадати бажання 09.09 щоб воно неодмінно здійснилося. Це унікальний шанс

Дев’ятку вважають найсильнішим числом вересня, а значить, її енергетику можна використовувати для виконання бажаного

Головною особливістю дзеркальної дати 09.09 є те, що в цей день закон тяжіння буде працювати як ніколи сильно. Кожен зможе досягти міцного енергетичного зв’язку з Всесвітом, щоб змінити життя на краще.

Магія дзеркальної дати 09.09

У дату 09.09 нумерологія вкладає особливий сенс. Дев’ять – число ангелів. Це символ чесності, щирості, відповідальності. Удача посміхнеться тільки тому, хто готовий докласти зусиль для досягнення бажаного.

З точки зору нумерології 9 вересня буде днем ​​натхнення і пробудження внутрішньої сили. З самого ранку і до пізньої ночі нас буде оточувати любов, турбота, спокій і щастя. Гармонія проявиться у всьому. Навіть в буденних речах можна буде побачити щось надихаюче на подвиги.

Подвійна Дев’ятка несе позитивні зміни в особисте і ділове життя. Разом з тим сьогодні дуже важливо помічати підказки згори, щоб не оступитися в дорозі. Саме уважність, цілеспрямованість і віра в краще змусять вийти на світлу сторону життя. Найголовніше – не витрачати час і зусилля на порожні справи або на не варті того бажання. Розставте пріоритети, щоб зрозуміти, чого ви дійсно хочете від життя.

Як загадати бажання 9 вересня, щоб воно здійснилося

Дзеркальні дати – це не випадковий збіг чисел, а знак згори, що сигналізує про те, що прийшов час загадувати бажання і планувати великі зміни. Нумерологи стверджують, що всі важливі справи краще починати в такі дати. Подібне злиття чисел заряджає мрію, намір або дію позитивною енергетикою, яка залучає удачу.

Золота хвилина діб. Число 9 пов’язано з розвитком всіх талантів. Тому якщо ви давно хочете виконати своє бажання, потрібно звернутися до цього числа і попросити посилити ті риси, які стануть в нагоді вам для здійснення мрії. Для цього, його потрібно повторити 9 разів. Тоді не тільки виповниться заповітне і прийде удача, але і розвинуться необхідні здібності.

Правильніше загадувати бажання в потрібний момент, коли годинник покаже 09.09 (ранку або вечора). Саме в цей момент відкривається пряма дорога до Всесвіту, тому намір досягне місця призначення набагато швидше.

Абсурдний метод. 9 вересня постарайтеся привнести в своє життя якесь безумство. Протягом дня потрібно здійснювати абсурдні дії – наприклад, стрибнути з дивана на підлогу, ходити вперед спиною, піти в магазин в домашніх капцях. Роблячи щось абсурдне, супроводжуйте це уявною установкою, що бажання збулося. У чому користь? Абсурд порушує звичний плин життя, активізує нові енергії, завдяки чому дає потужну установку на виконання бажаного.

Традиційний спосіб. Виконати бажання можна і по-старому. Візьміть невелику смужку паперу і коротко напишіть, про що ви мрієте. Пишіть в позитивної формі: «Я купив(а) машину». Повністю спаліть листочок з бажанням і розчиніть його, як в новорічну ніч, в келиху шампанського, вина або соку.