fbpx

Як правильно зустрічати Новий 2020 рік, щоб задобрити Білого Щура

Як зустрічати Новий 2020 рік, щоб задобрити Білого Щура?Джерело:

Звичайно ж, надати урочистий вигляд інтер’єру, приготувати подарунки для близьких, влаштувати велике свято.

У меню повинні бути найсмачніші, найситніші страви. Чого вже точно не терпить господар Нового року – це гoлод. Значить, на столі повинні бути різноманітні продукти, напої, фрукти і овочі.

Потрібно від душі нагодувати тварину м’ясом різних сортів, рибою, випічкою, куркою, горіхами, шоколадом, коктейлями та компотами. Вона спробує все і, напевно, залишиться задоволена таким щедрим частуванням.

Читайте також:3 речі, які не варто тримати вдома. Вони вносять негатив у вашу домівку

Білий Щур любить світлі відтінки, смачні страви і наряди, в яких є «родзинка». Якщо перед вами постало завдання, в чому зустрічати Новий 2020 рік, то вибирайте білий, сірий, спокійні кольори. Якщо хочеться додати в одяг або інтер’єр житла чорний тон, то його повинно бути в міру. Зовнішній образ слід продумати до дрібниць.

З аксесуарів можна вибрати – блискучі брошки, незвичайні підвіски, шпильки. Нехай прикраси будуть привабливими, але не кричущими. Мініатюрне плаття можна «освіжити» срібним поясом або ланцюжком з кулоном. Металевий Щур симпатизує всьому, що блищить, це підкреслює його самобутність.

Перед тим, як зустрічати Новий 2020 рік, придбайте відповідне взуття. Ефектно виглядатимуть золотисті або сріблясті туфлі, чоботи з оригінальними пряжками, що надають образу шик і неповторність.

Хочете додати в святкове оздоблення яскравих фарб?

Краще вибрати для інтер’єру та ялинки теплі тони. Вони повинні бути з білого кришталю – милі, невеликі. Головне, щоб все було в єдиному стилі, не вибивалося із загальної «картини». Щур обожнює все натуральне, екологічно чисте, приємне на дотик. Нехай все навколо нагадує природність.

Ну, і не забувайте про такі симпатичні дрібнички, як віночки, прикраси і урочисті свічки.

Як зустрічати Новий 2020 рік, щоб догодити Щуреві?

Для початку потрібно уважно придивитися до звичок цієї тварини. Вона, звичайно ж, «душка», але не позбавлена ​​aгpecивності, самовпевненості. Значить в інтер’єр, як і в зовнішній образ, можна додати яскраві відтінки – пурпурні, фіолетові, червоні. Важливо, щоб все це дивним чином поєднувалося з навколишнім оздобленням і вашим настроєм.

Білий Щур любить ситно поласувати. На новорічному столі має бути його улюблений продукт – сир. Чим простіше, тим смачніше і корисніше – ось його принцип в їжі. Виберіть скатертину в світлих тонах, прилади з срібла і класичний стиль.

Отже, чого краще не робити в новорічну ніч:

1. мити, poзбивaти посуд;

2. лaятиcя, сперечатися за столом;

3. обмежуватися малою кількістю їжі;

4. викидати недоїдені продукти;

5. святкувати новий рік на самоті;

6. xaндрити, сумувати, думати про погане.

У 2020 рік потрібно зробити крок у відмінному настрої, в оточенні друзів, родичів. Тоді все непотрібне та негативне обов’язково піде, звільнивши дорогу щастю та успіху.

You cannot copy content of this page