fbpx

Як правильно зустрічати новий 2022 рік та вшановувати Чорного Водяного Тигра

Оскільки Тигр – це тварина-одинак, яка не любить великих зграй, астрологи рекомендують зустрічати рік Чорного (Блакитного) Тигра вдома, у колі близьких та коханих людей.

Великі малознайомі компанії та галасливі вечірки можуть відштовхнути тотем нового року, а ось теплі сімейні посиденьки, навпаки, “пригладять” до себе Тигра.

Вибираючи вбрання для урочистостей, варто віддати перевагу чорним, синім, сірим та блакитним відтінкам. Робіть ставку на натуральність. Намагайтеся уникати котячого принта в одязі, Тигр не любить конкурентів.

Щоб сподобатися Чорному (Блакитному) Водяному Тигру, вибирайте природні кольори та матеріали. При цьому треба пам’ятати, що золото чи срібло неодмінно заманять успіх.

Стіл на Новий рік краще робити у класичній інтерпретації. Серветки та скатертина – поєднання білого та золотого з новорічними червоними та зеленими квітами.

На столі обов’язково мають бути фрукти, апельсини, мандарини, а також хурма.

Новий 2022 – рідкісний рік, коли будь-яке м’ясо на столі вітається. Адже герой – хижак. Чим більше м’ясних страв, тим краще. Не можна виключати багато зелені, адже тигри її дуже люблять.

Те, як виглядатиме житло, теж має особливе значення. Герою має бути затишно, спокійно та комфортно. Ялинку обов’язково потрібно прикрасити фігурками Тигра. Вони можуть бути зроблені з різних матеріалів.

Оскільки Тигр – це велика кішка, то він дуже любить ніжитися на сонечку і траві, а значить, в будинку можна зробити імітацію всього цього. Тигра потішить, якщо квартира потопатиме в натуральній зелені – пальмах і папоротях.

You cannot copy content of this page