fbpx

Як правильно зустріти 2022 рік і якого кольору одяг обрати, щоб усі наступні 365 днів в життя панували щастя, успіх та гроші

Новорічна ніч – дуже важливий час. Щоб правильно зустріти 2022 рік, потрібно створити образ, який найкраще підходить до нової тварини-покровителя.

Водний Тигр говорить сам за себе. 2022 роком буде правити стихія Води, тому Тигра називають блакитним, синім або чорним. Всі формулювання будуть правильними. Ось в якому кольорі краще зустріти 2022 рік, щоб не розгубити удачу.

Головне правило – природність

В цілому в 2022 році і особливо в новорічну ніч повинна панувати природність. Не потрібно навантажувати свій образ великою кількістю прикрас. Образ повинен бути лаконічним, не помітним.

Варто відкласти одяг, який змусить вас виділятися з натовпу. У спробах створити яскравий і привабливий образ краще відмовитися від використання нестандартних матеріалів. Бавовна буде кращим вибором. Тигр любить все натуральне, тому краще уникати синтетики.

Вибір відтінку

Зазначена вище природність повинна простежуватися ще й у виборі кольору одягу. Перше і найголовніше правило – не можна використовувати їдкі кислотні кольори. Водний Тигр любить приглушені тони: ніжно-бірюзовий, блакитний, синій, чорний, пісочний, коричневий.

Бірюзовий, блакитний і синій – кольори стихії Води. Також в фен-шуй і східній культурі дуже популярною є думка про те, що уособленням Водної стихії є чорний колір, адже він символізує собою чорні глибини океанів і морів. Бірюзовий і блакитний – кольори гарного настрою і фізичної сили, оптимізму та ентузіазму. Синій допоможе стати більш вдалим у творчій та інтелектуальній роботі. Чорний одяг допоможе приймати правильні рішення в рік Тигра.

Пісочний і коричневий кольори асоціюються з забарвленням самої тварини, тому їх краще не обходити стороною тим з нас, хто бажає залучити удачу в любові. Також ці кольори провокують зростання творчого потенціалу.

Тигр – тварина з смужками, тому смуги на одязі в новорічну ніч також будуть вітатися. Також можна надягати одяг в горошок або зовсім без малюнка. Смугастий одяг допоможе вберегтися від проблем в майбутньому році, а одяг в горошок допоможе залучити фінансову удачу.

Вибір стилю на новорічну ніч 2022 року

Тигр – любитель строгості і заохочує тих, хто слідує усталеним правилам. Намагайтеся вибирати для новорічної ночі строгий класичний стиль. В цілому в 2022 році також варто одягатися більш стримано.

Чоловікам не обов’язково надягати краватку, але це вітається. Можна одягнутися в джинси і сорочку, светр, водолазку, а перед Новим роком зробити нову класичну стрижку. З аксесуарів корисними стануть годинник. Тигр цінує час і заохочує тих, хто теж відноситься до нього серйозно.

У жінок вибір буде ширше. Найкращий тип одягу на новорічну ніч – плаття зазначених вище кольорів Також експерти в області фен-шуй радять вдягати блузки, сорочки з об’ємними рукавами, довгі спідниці. З аксесуарів корисними стануть маленькі сумочки прямокутної форми, клатчі.

You cannot copy content of this page