fbpx
Поради

Як правильно зустріти Новий рік 2022 аби він став успішним, багатим і неймовірно щасливим

До Нового року залишилося зовсім небагато часу, тож настав час дізнатися, як завоювати прихильність правителя 2022 року Чорного водяного тигра.

Чорний водяний тигр описується як непередбачуваний, бунтарський, могутній і активний. Він також сміливий, енергійний і спонтанний, але він також може бути ніжним, гуманним і щедрим. Тож у 2022 році можна очікувати чого завгодно.

Щасливі кольори 2022 року – помаранчевий, синій і сірий. Прикрасьте свій будинок виробами цих відтінків (краще вибрати максимально натуральні). Уникайте блиску та пластикових деталей інтер’єру.

Сміливо вибирайте смугастий одяг та аксесуари (також чудово підійде «тигровий» манікюр).

Для святкового столу вибирайте натуральні прикраси: натуральні ялинові гілочки, дерев’яні фігурки, свічки і т. д. Скатертина і серветки повинні бути червоного, сірого або зеленого кольору.

Якщо ви плануєте зустрічати Новий рік далеко від дому, обов’язково прикрасьте подарунки. Для цього ідеально підійдуть жовті лілії.

До речі, не забувайте, що 1 лютого китайці святкують Новий рік. Тож якщо новорічна вечірка не така, як має бути, у вас буде шанс «виправити».

You cannot copy content of this page