fbpx
Розваги

Як прізвище чоловіка впливає на долю жінки – нумерологічні розрахунки

Нумерологія – це наука, яка за допомогою чисел може розповісти не тільки про характер, але і про ваше майбутнє. Як змінюється життя жінки, після того, як вона змінить дівоче прізвище на прізвище чоловіка?

Раніше, ми вже писали про те, як ім’я людини впливає на її життя, але, виявляється, прізвище теж займає не останнє місце. Нумерологи стверджують, що змінивши прізвище, ваше життя може піти зовсім за іншим сценарієм.

Визначаємо енергію прізвища

Щоб розрахувати енергію вашого нового прізвища потрібно, спираючись на таблицю нижче, скласти числа, яким відповідає кожна літера вашого прізвища. Складати потрібно до отримання простого числа від 1 до 9. Існують тільки три винятки, якщо у вас вийшло число 11, 22 або 33 – їх складати не потрібно, вони мають своє власне значення.

1 – неймовірно цілеспрямована особистість. У вас незламний характер і залізна сила волі, саме це дозволяє досягати бажаних цілей. На вас можна покластися, ви завжди впораєтеся з труднощами і знайдете вихід навіть із, здавалося б, безвихідної ситуації.

2 – ви м’який неконфліктна людина. Ви легко знаходите спільну мову з людьми і вписуєтеся в будь-який колектив, родичі і друзі вас щиро люблять і цінують за добрий поступливий характер. У вас є талант миротворця, ви з легкістю згладжуєте кути всіх конфліктів і здатні примирити навіть найзапекліших ворогів.

3 – ви творча особистість. Ви володієте неабияким розумом і схильні до творчості, знаючи про це, ви не прагнете це відкрито демонструвати, щоб викликати заздрість. У вас прекрасне почуття гумору, з будь-якою людиною ви зможете знайти спільну мову, легко підібравши до нього ключик. Саме тому в будь-якій компанії вам завжди раді.

Читайте також: Сумісність імен наречених: чи судилося вам бути разом усе життя

4 – працьовита людина-практик. Ви звикли і любите багато працювати, але ви не трудоголік, робота приносить вам задоволення. Логіка, виваженість і практичність грають вам на руку і допомагають відчувати себе на висоті як в кар’єрі, так і в особистому житті.

5 – авантюрист і любитель пригод. Спокій і розмірене життя – це точно не про вас. Ви любите ризикувати, пробувати щось нове і постійно щось міняти в житті, вам нудно багато років працювати на одній роботі і жити в одній квартирі. Ви звикли експериментувати і отримуєте від цього справжнє задоволення.

6 – вкрай прагматична людина. Ви не розумієте, як це піддатися настрою або миттєвому бажанню, ви звикли все продумувати і планувати на три кроки вперед. Навіть в особистому житті, ви навряд чи будете спиратися на почуття і емоції, випустивши з уваги перспективи, які обіцяють дані стосунки.

7 – відмінний керівник. Ви з задоволенням освоюєте нові знання і не боїтеся ризикувати, вам подобається керувати людьми, і у вас це добре виходить. Іноді співробітники можуть вважати вас невиправним занудою, так як ви любите копатися в кожній деталі і вивчати все до дрібниць, але таке знання справи приносить прекрасні плоди у вигляді успішного бізнесу.

8 – ви вмієте робити гроші. Для вас немає проблем і складних завдань, адже там, де звичайна людина бачить проблему, ви вже знаєте, як заробити на її вирішенні гроші і вже склали план. Ця геніальна здатність допоможе вам стати дуже успішною і багатою людиною.

9 – невиправний романтик. Ви схильні все ідеалізувати і прикрашати, тому в реальному світі вам досить складно пристосуватися. Вам потрібна поруч людина, яка візьме рішення всіх “земних” питань на себе, а ви будете займатися тим, що у вас найкраще виходить: любити і надихати.

11 – природжений лідер. Ви справжній лідер і ідейний натхненник. Ви легко підіймається по кар’єрних сходах до самої вершини, але на цьому не зупинитеся. Досягнувши максимуму в одній сфері, ви з легкістю переключіться на іншу і будете також плідно зростати.

22 – прекрасний організатор. Ви можете скласти план організації будь-якого заходу, на вищому рівні провести будь-яку зустріч і переговори і не сумнівайтеся, все пройде ідеально. Ви міркуєте чітко і логічно, не розмінюватися на дрібниці і завжди можете обґрунтувати кожну свою дію.

33 – ваше покликання – педагог. Ви неймовірно легка і приємна людина в спілкуванні. Ви дуже доступно можете донести людям абсолютно будь-яку інформацію і знайдете підхід абсолютно до кожного.

Джерело.

You cannot copy content of this page